Wydarzenia Nowy Tomyśl 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Nowy Tomyśl


Tomasz Karolak Stand Up - Terapia 2: Daj mi Matkę, daj mi Ojca!

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w nowym programie 2024. Już wkrótce!

 KUP BILET

Recepta na szczęście

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka

 KUP BILET

Kabaret OT.TO - „Prawdziwa inteligencja”

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Nowy Tomyśl

Z rodziną lub ,,drugą połówką", na łonie natury lub w ośrodku kultury... - wolny czas można spędzać na wiele różnych sposobów. Pierwszym krokiem jest jednak znalezienie pomysłu - w tym możemy Ci pomóc. Właśnie na takie okazje stworzyliśmy serwis internetowy Biletyna. Na stronie znajdziesz najciekawsze wydarzenia w swoim mieście i okolicy. Użytkownicy mają dostęp do kalendarza imprez i szczegółowych informacji dotyczących tych wydarzeń. To jednak nie wszystko! Z myślą o wygodzie dajemy także możliwość zakupu biletów i voucherów - szybko i bez wychodzenia z domu. Nowy Tomyśl zaprasza!

Atrakcje Nowy Tomyśl 2023/2024 - mieszkańców i turystów zapraszamy na…

Nowy Tomyśl i województwo wielkopolskie to miejsce, w którym sporo się dzieje. Region słynie też z licznych atrakcji turystycznych. Sporo z nich znajduje się w samym Nowym Tomyślu. Mieszkańcy miasta i odwiedzający je turyści chętnie korzystają z jego uroków. W wolnym czasie mogą na przykład wybrać się na spacer po rynku, udać się na wycieczkę szlakiem zabytkowych kościołów i pałaców lub wypocząć na łonie natury. A Ty? Jak lubisz spędzać wolny czas?

Doskonale wiemy, że użytkownicy naszego serwisu nie lubią siedzieć w domu. Uwielbiają za to dobre kino, teatr i świetny humor w wykonaniu znanych komików. Jeśli Ty również należysz do tej grupy to koniecznie zajrzyj do Nowotymskiego Ośrodka Kultury - to jedna z miejskich instytucji kultury, dbających o to by żaden z mieszkańców Nowego Tomyśla się nie nudził. Harmonogram imprez znajdziesz na naszej stronie!

Imprezy Nowy Tomyśl 2023/2024 - mamy dla Ciebie bilety na najciekawsze wydarzenia w regionie!

Najlepsze imprezy w Polsce? Znajdziesz je w serwisie Biletyna! Wielkopolskie i Nowy Tomyśl będę miejscem, które w nadchodzącym sezonie będzie gościć prawdziwe gwiazdy. Przed lokalną publicznością wystąpią między innymi aktorzy i aktorki. W kalendarzu nie mogło bowiem zabraknąć spektakli teatralnych w doborowej obsadzie. Na scenie wystąpią m.in.: Anna Korcz, Ewa Cichocka, Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz, Bartosz Opania i wielu, wielu innych…

Kabaret to również forma sztuki, zwłaszcza ten w najlepszym wydaniu. Komediowe widowiska to specjalność takich zespołów jak Kabaret Paranienormalni. Michał Paszczyk, Robert Motyka i Igor Kwiatkowski sprawią, że popłaczesz się ze śmiechu. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Nowy Tomyśl i wydarzenia, które na długo zapadną w pamięć

Kino, spektakl, a może stand-up? Nowy Tomyśl będzie tętnił życiem i zapraszał na imprezy, które na długo zapadną w pamięć. Nie zapominamy o nikim - w serwisie Biletyna znajdzie się coś dla fanów kina, teatru, a także muzyki czy wydarzeń sportowych. Mnóstwo atrakcji czeka też na najmłodszych widzów - propozycje dla nich zebraliśmy w kategorii ,,dla dzieci"

To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla mieszkańców Nowego Tomyśla i innych miast w Polsce. Każdy z naszych użytkowników może kupić na naszej stronie voucher prezentowy, który doskonale nadaje się jako upominek dla bliskiej osoby. Taki prezent ucieszy osoby w każdym wieku!