Wydarzenia Nysa 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Nysa


Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Noc w Wenecji operetka J. Straussa - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Sadowski w zwariowanej komedii

 KUP BILET

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Sadowski w zwariowanej komedii

 KUP BILET

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Długi Łykend

 KUP BILET

Marcin Daniec - One Man Show

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Sielska wpadka

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Nysa

Nysa, położona w województwie opolskim, może poszczycić się bogatą i długą historią, a co za tym idzie – licznymi zabytkami. W tej pięknej miejscowości znajdują się niezwykle ciekawe atrakcje turystyczne. Będąc w Nysie, warto również skorzystać z rozbudowanej oferty kulturalnej tego miasta. To kusząca propozycja nie tylko dla mieszkańców, lecz także turystów.

Bilety na interesujące wydarzenia w Nysie 2023/2024

Jak spędzić wolny czas w Nysie? W tym mieście odbywa się wiele ciekawych wydarzeń. Aby dowiedzieć się, co akurat dzieje się w interesującym Was czasie, wystarczy odwiedzić nasz serwis. Przedstawiamy pełną ofertę wydarzeń kulturalnych w mieście. Na naszej stronie znajdziecie pełną listę spektakli, koncertów, kabaretów czy stand-upów, które odbędą się w najbliższym czasie. Jeśli uwielbiacie sztukę, muzykę i teatr, zapiszcie się do naszego newslettera, dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco z aktualną ofertą kulturalną w wybranym przez siebie mieście na terenie powiatu nyskiego lub innej, dowolnej miejscowości.

Atrakcje w Nysie – co warto zobaczyć w mieście?

Jakie atrakcje dla mieszkańców i turystów skrywa Nysa? Wydarzenia kulturalne to nie wszystko, co warto tutaj zobaczyć. To miasto przepełnione jest niezwykle interesującymi zabytkami. Czy wiecie, że Nysa nazywana jest Śląskim Rzymem? Obecnie znajduje się tutaj wiele kościołów i klasztorów, a kiedyś miastem tym zarządzali biskupi. W Nysie działa również Muzeum Powiatowe, w którym można zobaczyć wiele ciekawych wystaw czasowych i stałych artystów z kraju i zagranicy. Dostępne są tutaj także znaleziska archeologiczne wydobyte podczas przeprowadzanych prac na terenie miasta i okolic.

Imprezy w Nysie 2023/2024 – najciekawsze wydarzenia w okolicy w serwisie biletyna.pl

Gdzie w Nysie organizowane są najciekawsze wydarzenia i imprezy? Poszukiwacze kulturalnych wrażeń powinni przejrzeć kalendarium hali sportowo-widowiskowej “Hala Nysa”. W obiekcie tym odbywają się eventy, które usatysfakcjonują zarówno miłośników sportu, jak i sztuki, muzyki czy teatru. Ze względu na rozmiary tego miejsca, najczęściej organizowane są tutaj imprezy masowe, np. koncerty.

W Nysie działa również Nyski Dom Kultury, organizujący m.in. zajęcia teatralno-muzyczne, a także wiele ciekawych wydarzeń: od kabaretów, przez recitale, po przeglądy recytatorskie i muzyczne. To miejsce, które warto odwiedzić, ponieważ można tutaj liczyć na wiele ciekawych imprez!