koncert
Edyta Geppert

koncert

Edyta Geppert

Edyta Geppert - Bilety na koncert

Edyta Geppert | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. "Och życie, kocham Cię nad życie", "Jaka róża, taki cierń" czy "Nie żałuję" - to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert - śpiew
Tomasz Kaczmarek - fortepian
Jerzy Szarecki - trąbka
Piotr Loretz - reżyseria

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - recital

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

 KUP BILET
WIĘCEJ

Recenzje

Pani Edyta nadal w formie.. Piękna kobieta z pięknym głosem i do tego ten przekaż emocji, coś niesamowitego. Po koncercie udało mi się z piosenkarką porozmawiać. Bardzo miła i zabawna. Z chęcią, w najbliższym czasie, jeszcze raz pójdę na Jej Recital!
Dominik, 19 lat 11.12.2019 07:02
Jedna z niewielu DAM polskiej estrady. Uwielbiam piosenki Pani Geppert i nie uważam że "to się nie sprzeda". Koncert jednym słowem super.
super koncert !!! Wieka gwiazda !!!
Jesteśmy bardzo zadowoleni, super recital :)
Wspaniały, kameralny koncert, świetne przeżycie artystyczne
Koncert NIESAMOWITY! Pomimo tego, że jak okazała się Panią Edytę również dopadła grypa.... na koncercie nigdy nie spodziałabym się, że jest chora. Przepiękne piosenki, mega zaskakująca część kabaretowa. Organizacja koncertu przecudowna. Nie zawsze zdarza się, aby organizator tak dbał o widzów. Gratuluje Scenie Konesera.
Koncert sympatyczny, ale czas zrobił swoje i głos już nie ten. Trochę denerwował mnie kabaret z mężem....... ja czekałam na jej wspaniały głos i te wspaniałe stare przeboje....
Piękny koncert. Wspaniały niepowtarzalny głos
Bardzo klimatyczny występ.
Zawszę będę wysoko cenić piosenki p. Geppert i jej wykonania, ale cóż, czas robi swoje i głos niestety już nie ten.
Zachwycający, wzruszający koncert, który na długo pozostanie w mojej pamięci.
Koncert był wspaniały, czas mijał szybko. Niezapomniane wrażenia. Jestem zachwycona koncertem
Pyra68 24.11.2019 20:17
Wspanialy koncert. Pojawily sie oczywiscie trzy najwieksze przeboje Geppert , ale bylo mnostwo innych piosenek takze cyganskich, Hemara i jedna zydowska. Wieczor bardzo pogodny, a p. Edyta we wspanialej formie. Wizualnie, glosowo i zachwycala tez swoim temperamentem. Nie wchodzac glebiej w porownania jest oprocz Hanny Banaszak i Alicji Majewskiej krolowa naszej estrady.
Marcin 19.11.2019 13:10
Cudowny koncert. Pani Geppert jak zwykle wspaniała.
biedronka 19.11.2019 09:38
koncert wspaniały, chociaż zdecydowanie lepszy "stary" repertuar
Polecam. Jedna z ostatnich tak zdolnych polskich artystek. Mimo 35 lat na scenie wciąż w świetnej formie.
Występ bardzo dobry, Edyta i jej mąż w formie. Polecam.
Wspaniała organizacja, wspaniały występ. Edyta Geppert na scenie....prawie na wyciągnięcie ręki i Jej repertuar na żywo. Uczta dla zmysłów. Bardzo POLECAM
Cudny koncert Pani Edyta Cudowna wszystko bylo......łzy, śmiech.Spotkanie po koncercie autograf i parę słów. Jestem pod wrażeniem teraz słucham piosenek.Pozdrawiam tych którzy się wybierają będziecie zadowoleni.
Super koncert, ciekawie spędzony czas ,spełniły się nasze oczekiwania jesteśmy zadowoleni
Niezapomniane chwile i wrażenia. Wspaniała artystka.
Gosiak3220 13.10.2019 12:00
Byłu super
Świetny występ, jak zwykle zresztą, w wykonaniu Pani Edyty. Pełen profesjonalizm połączony z emocjami, które tylko ta artystka potrafi wyrazić w tak wzruszajacy, prawdziwy sposób.
Coś dla konesera, super!
Z przyjemnością słuchałam pięknego głosu Pani Edyty. Zabrakło wielkiego przeboju "Jaka róża, taki cierń". Jest niedosyt u wielu słuchaczy.
Wspaniala atmosfera, piękne emocje.
Rewelacyjny koncert, swietny glos I haryzma artystki. Swietny konferansjer. Niezapomniany I emocjonalny wieczor. BRAWO!!!! Goraco polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane