koncert

Edyta Geppert

koncert

Edyta Geppert

Edyta Geppert - Bilety na koncert

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi - te ostatnie z tekstami klasyka gatunku - Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Edyta Geppert

Recenzje i opinie: Edyta Geppert

Artystka niepowtarzalna
Bardzo podobał nam się koncert,zabrakło mi jednak tych pięknych,znanych przebojów, na które liczyłam.
Pani Edyta jak zawsze w formie, razem z zespołem tworzą fajne przedstawienie. Jestem bardzo zadowolony.
Koncert był piękny Pani Edyta to profesjonalistka
Jesteśmy bardzo zadowoleni. To był wspaniały wieczór. Miło było sobie przypomnieć i zaśpiewać ulubione piosenki p.Edyty Geppert. Wspaniała artystka, profesjonalny występ.
Rewelacyjny koncert! Jestem pod wielkim wrażeniem. Z chęcią pojechałabym na koncert Pani Edyty Geppert jeszcze raz!
Było pięknie
Za mała sala na taki koncert
Biletyna mnie poprosiła, to piszę, choć co tu dużo mówić... Wszystko jest zawsze u mnie jasne w temacie Edyty Geppert. Piosenki Pani Edyty Geppert towarzyszą mi od 7 roku życia. Będąc w życiu na dziesiątkach, może już i setkach koncertów Edyty Geppert zwątpiłem, czy takie miejsce, jak Kuźnia Kulturalna jest właściwe dla tego rodzaju spektaklu, repertuaru... Nic bardziej mylnego, jak moje zwątpienie!!! Edyta Geppert - Artystka wszechstronna!!! Liryczna, dramatyczna, zabawna i nieco zadziorna w duetach z Piotrem Loretzem. Jest w tym wszystkim niezmiennie wielką perfekcjonistką, dzięki czemu rozmaite gatunki literacko-muzyczne przepięknie przeplatają się i łączą w całość wieczoru. Nic w tym spektaklu nie jest przypadkowe. Dla mnie zawsze była i jest wiarygodna w tym, co robi. To jest Artystka, wie doskonale od początku do końca, po co wychodzi na scenę. A każda widownia kocha ją niezmiennie, skoro musi być każdego wieczoru aż pięć bisów. Pracuje nad recitalem ze wspaniałymi Artystami - Piotr Loretz (aktor, scenarzysta i reżyser), Piotr Matuszczyk (kompozytor, pianista i aranżer) i Jerzy Szarecki (trąbka, nagłośnienie).
Wspaniały występ!
Jestem stałym bywalcem . Jest sympatygcznie.Czekam na Maleńczuka
Fantastyczny występ. Wzruszał i bawił. Doskonałe wyczucie sceny. Wcielenie kabaretowe i gra aktorska pani Edyty były prawdziwym zaskoczeniem. Doskonały wieczór. Pan Lorentz bardzo prawdziwy. Było ciepło, serdecznie i miło. Bardzo dziękuję za wieczór pełen emocji.
Pani Edyta Cudowna. Poznaliśmy Jej inną Twarz. Natomiast organizacja bardzo słaba. Kupując bilet wybiera się miejsca. Po co?? Skoro jesteśmy sadzani inaczej. Bardzo słaba widoczność. Duszno i bardzo ciasno. Niewygodnie.
Było cudownie i wzruszająco :)
Świetny koncert. Pani Edyta znakomita !!! Zaskakująco świetna także w repertuarze kabaretowym :) Wspaniały wieczór. Absolutnie polecam. Niech żałuje, kto nie był ....
Uroczy wieczór! Pani Edyta nie tylko w najbardziej kojarzonym z nią ale również bardziej lekkim repertuarze.
Piękny, klimatyczny koncert. Momentami wesoły, momentami dający do myślenia.
Wspaniały koncert ! Cudowna Edyta Geppert! Liryka, refleksja, a także poezja , duża dawka humoru i przymrużenia oka na pewne sprawy, w wykonaniu Artystki i Jej Męża! Gorąco polecam !
Panią Edytkę kocham od momentu gdy mając 5 lat usłyszałem Ją pierwszy raz na płycie winylowej na moim starym gramofonie tj. Od około 35 lat , niestety ten koncert w wykonaniu Pani Edytki był średni , nie wiem czy to efekt nieubłagalnie mijających lat czy być może gorsze podejście np. że względu na przeniesienie z filcharmoni do jakiegoś obskurnego teatrzyku . Mam nadzieję Pani Edytko że Pani nie uraziłem bo naprawdę jest Pani wspaniałą artystką ale ten koncert niestety do najlepszych nie należał .
Świetny koncert. Skłania do głębokich refleksji i zadumy.
Klasa w klasie. Bardzo miło spędzony czas. Polecam.
Pani Edyta w nadzwyczajnej formie. Repertuar bardzo różnorodny. Nie ulega modom ale to jak bawi się piosenką jest piękne.
Fantastyczna atmosfera!!!
Wspaniały występ, wspaniała osobowość, piękny głos. Człowiek wychodzi "lepszy" z takiego wydarzenia. Samo dobro
Artystka jest nietuzinkowa, wyjątkowa i stwarza niepowtarzalny klimat na scenie. Tak trzymać Pani Edyto :)
Rewelacyjny koncert!!! Mistrzowski!!! Pani Edyta śpiewa jak anioł :)
Rodzice, otrzymali bilety z okazji Dnia Babci i Dziadka :) Czekali wytrwale półtora roku na ten koncert. Są bardzo zadowoleni i ze wzruszeniem opowiadają o koncercie. Dziękujemy!
Koncert dobry. Tylko nikt nie poinformował mnie kiedy się odbędzie dowiedziałem się przez przypadek o dacie koncertu
Genialne wydarzenie! Klasa na najwyższym poziomie. Chętnie bym poszła jeszcze raz :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert