Wydarzenia Przeźmierowo 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Przeźmierowo


Arka Noego. Ahoj przygodo

 KUP BILET
napisy
2D

Terapia dla par

 KUP BILET
napisy
2D

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu

 KUP BILET
dubbing
2D

W stronę słońca

 KUP BILET
oryginalny
2D
Wydarzenia Przeźmierowo

Czy społeczność Przeźmierowa jest entuzjastycznie nastawiona do wydarzeń kulturalnych? Oczywiście, że tak! Na scenie miejskiego Centrum Kultury od lat występują znani i lubiani – artyści, muzycy, kabareciarze, aktorzy. Miejsce to jest przyjazne zarówno dorosłym, jak i rodzinom z dziećmi – zwłaszcza maluchy mogą liczyć na szereg propozycji kulturalnych, które rozbudzą ich ciekawość świata i pokażą ich miejscowość z zupełnie innej strony. Gdzie szukać informacji dotyczących wydarzeń w Przeźmierowie? Kalendarz imprez i bilety na najciekawsze z nich znajdziesz w serwisie Biletyna.pl. Oferujemy także vouchery, które doskonale sprawdzą się jako prezent. Zapraszamy!

Atrakcje Przeźmierowo 2023/2024 – co zaproponuje mieszkańcom Centrum Kultury?

Mogłoby się wydawać, że we wsi nie dzieje się zbyt wiele. Nic bardziej mylnego! Miejscem, które powinien znać każdy jej mieszkaniec, jest Centrum Kultury przy ulicy Ogrodowej – to tam odbywają się najciekawsze imprezy w okolicy. Większość z nich przeznaczona jest dorosłym widzom. Można tu posłuchać dobrego koncertu, obejrzeć zabawny spektakl czy posłuchać ciekawych prelekcji. Na tym jednak nie koniec!

Nadchodzący sezon to nie tylko poważne imprezy, ale i dużo śmiechu. Fani kabaretu i stand–upu z pewnością nie będą zawiedzeni. Z myślą o nich przygotowano liczne występy – będzie okazja, by pośmiać się z otaczającej rzeczywistości i absurdów codziennego życia.

Imprezy Przeźmierowo 2023/2024 – wydarzenia dla dorosłych i nieco młodszych widzów

Wolna sobota lub niedziela? Dobrym pomysłem na weekend jest spędzenie czasu z rodziną – można na przykład wybrać się z maluchami do kina lub na spektakl dopasowany do wieku najmłodszych widzów. Mieszkańcy Przeźmierowa będą mieli kilka takich okazji. Dla widzów w każdym wieku przygotowano między innymi familijne pokazy filmowe – kolorowe postaci i historie z morałem z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej publiczności.

W serwisie znajdziesz też inne imprezy dla maluchów i starszaków – są one dostępne w kategorii “dla dzieci". Ciekawą propozycją są również vouchery – idealne na prezent dla osób w każdym wieku. Mają długi termin ważności, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać je w dogodnym dla siebie terminie.