spektakl

Noc w Wenecji operetka J. Straussa - Arte Creatura Teatr Muzyczny

spektakl

Noc w Wenecji operetka J. Straussa - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Noc w Wenecji operetka J. Straussa - Arte Creatura Teatr Muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

Noc w Wenecji Straussa zabierze widzów w niezwykłą podróż na weneckie ulice i place, na których trwa właśnie karnawałowe szaleństwo. Operetka kochana jest za doskonały humor, wspaniałą muzykę przepełnioną tanecznymi rytmami i cudowny koloryt weneckiego karnawału. Znajdziemy w niej same szlagiery na czele z serenadą Zejdź do gondoli.

W główne role wcielą się wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych, którzy wprawiają w zachwyt, porywają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez. Towarzyszyć im będą uznani muzycy, prawdziwi wirtuozi swoich instrumentów występujących u boku wybitnych dyrygentów.

Orkiestra Teatru Muzycznego Arte Creatura

Dyryguje: Jarosław Praszczałek, Sabrina Stachel / Marek Kudra

Reżyseria: Piotr Rybak
Choreografia: Anna Siwczyk
Kostiumy: Dorota Wewióra
Produkcja i scenografia: Jarosław Wewióra

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Noc w Wenecji operetka J. Straussa - Arte Creatura Teatr Muzyczny

Zabawa wraz z aktorami.
Niestety nota mierna . Slyszalnosc z rzędu z 16 była bardzo niepoprawna . Tekst był całkowicie nierozpoznawalny.Nie wiem czy problem tkwi z dzwiekowcamiczy czy z akustyką. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Odtworca roli Księcia, Fryzjer jak i Anina byli w stanie podołać tej scenie mogę stwierdzic , że jest to wina dzwiekowcow. Może w innych przypadkach ta scena daje pozytywne wrażenia tym razem jednak zdecydowanie impreza poległa. W trakcie przerwy słyszałam podobne zdania więc nie jestem odosobionym przypadkiem. Poza tym myloko kroki i bardzo widoczny brak synchronizacji. Odniosłam wrażenie, że większość była tak z przypadku Wielka szkoda bo niesmak pozostał.Za to Pani Dyrygent godna podziwu.
Bardzo dobry, piękny spektakl!

Polecane z kategorii spektakl