Wydarzenia Sopot 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Sopot


Iluzjonista Y - Stand-up magiczny

 KUP BILET

Festiwal Italo Disco

 KUP BILET

Brasswood - Karnet: Pylenie i Kwitnienie

 KUP BILET

Iluzjonista Y - Stand-up magiczny

 KUP BILET

Kortez - Holiday Tour 2024

 KUP BILET

Brasswood - Kwitnienie

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - dzień 1

 KUP BILET

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - dzień 2

 KUP BILET

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - dzień 3

 KUP BILET

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - dzień 4

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Kaśka Sochacka - Lato 2024

Wyprzedane

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Dżem

Dżem

30.08.2024, 20:00 Sopot, Opera Leśna
 KUP BILET

30 lat Ich Troje

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET
Jeśli chcecie wiedzieć, na jakie wydarzenia w Sopocie warto się wybrać, trafiliście pod właściwy adres. Na naszej stronie znajdziecie informacje o najciekawszych wydarzeniach w Sopocie oraz szybko i sprawnie kupicie bilety dla całej rodziny. Sprawdźcie, co czeka na Was w tym mieście.

Atrakcje w Sopocie w latach 2022/2023 dla całej rodziny

Na naszej stronie Biletyna znajdziecie listę wydarzeń, odbywających się w różnych lokalizacjach w Sopocie na przełomie lat 2022/2023. Każde wydarzenie zostało dokładnie opisane, ze szczególnym uwzględnieniem jego daty i miejsca odbywania się. Na stronie możecie kupić bilety dla każdego członka rodziny, korzystając z systemu sprzedaży biletów on-line. W Sopocie w 2022 roku czeka na Was m.in. Sopot Jazz Festival, odbywający się co roku w mieście kultury.

Do najważniejszych atrakcji miasta należy zaliczyć także Polsat SuperHit Festiwal, który organizowany jest corocznie w Operze Leśnej. Podczas festiwalu uczestnicy mogą usłyszeć przeboje polskiej muzyki i najlepsze występy kabaretowe. Kolejny ważny event Sopotu to festiwal TOP of the TOP, na którym co roku występują największe gwiazdy polskiej muzyki. Festiwal organizowany jest pod koniec sierpnia w amfiteatrze Opera Leśna.

Wydarzenia w Sopocie w rewelacyjnych lokalizacjach

Sopot to malownicze miasto, gdzie znajdziecie wiele ośrodków kulturowych, w których organizowane są najróżniejsze wydarzenia, idealne dla każdego członka rodziny. Imprezy i eventy w Sopocie odbywają się m.in. w teatrach i halach koncertowych. Na naszej stronie oferujemy bilety na wydarzenia jednorazowe i cykliczne. Organizowane są one m.in. w klubie Sfinks700, czyli imprezowym centrum Trójmiasta, które mieści się przy sopockiej plaży. Wydarzenia w Sopocie w 2022 i 2023 będą odbywać się także na scenie kameralnej Teatru Wybrzeże, w amfiteatrze Opera Leśna czy w instytucji kultury Goyki 3 Art Inkubator.

Imprezy w Sopocie w 2022 i 2023 roku - wybierz najlepszy spektakl dla siebie

Na stronie Biletyna prezentujemy popularne i wciągające wydarzenia w Sopocie w 2022 i 2023 roku, na które musicie wybrać się sami lub z całą rodziną. Stand-upy, występy kabaretowe, koncerty gwiazd muzycznych, warsztaty, wystawy sztuki itp. wydarzenia organizowane są w 2022 i 2023 roku w Sopocie i okolicach. Dzięki nam możecie szybko i sprawnie kupić bilety z wyprzedzeniem online, by nie musieć czekać w kolejkach przed lokalem.

Jeśli nie wiecie, co zobaczyć w weekend w Sopocie, z pewnością pomożemy Wam rozwiązać ten problem. Korzystając z naszej witryny, dowiecie się jakie seanse odbywają się w okolicach Sopotu w 2022 i 2023 roku. Na stronie znajdziecie także listę wydarzeń z innych miast w Polsce, a ponadto ogólnopolskie spektakle i koncerty, które organizowane są we wszystkich większych miastach w kraju. Wybierzcie najlepsze atrakcje dla siebie i swojej rodziny i kupcie bilety już dziś!