Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku - Sopot

ul. Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILETZaplanujcie swój kulturalny wieczór już dziś! Odkryjcie repertuar Amfiteatru Tarasów przy Aquaparku – miejscu, gdzie Sopot ożywa dzięki muzyce i dowcipowi. Kupcie bilety online na takie wydarzenia jak Sopot Stand-up Festival 2024 i niezapomniany koncert Queen Symfonicznie. Nie zwlekajcie, łączcie przyjemne z pożytecznym w samym sercu Sopotu!

Kulturalne serce Sopotu: Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku

Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku w Sopocie to nasza duma i serce kulturalnego życia miasta. Ta urokliwa przestrzeń otacza tarasy przy aquaparku, jest atrakcyjna nie tylko dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu, ale także dla fanów różnorodnej kultury i sztuki. Z myślą o wszystkich gościach stworzyliśmy miejsce pełne niezwykłych doznań, gwarantujące niezapomniane chwile.

Amfiteatr Tarasów przy parku wodnym w Sopocie wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Położony jest tuż obok Aquaparku, co sprawia, że każdy z gości może połączyć relaks w basenach i SPA z kulturalnymi atrakcjami. Jest to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin.

Co więcej, repertuar w Amfiteatrze na Tarasach sopockich jest niezwykle różnorodny. Oferujemy bogate spektrum kulturalnych doświadczeń, które zadowolą każdego. Propozycje obejmują:

  • Festiwale stand-up,
  • Koncerty muzyki symfonicznej i rockowej,
  • Spektakle teatralne,
  • i inne wydarzenia.

Amfiteatr Tarasów to miejsce, które łączy w sobie relaks z kulturą, zapewniając jednocześnie niepowtarzalną atmosferę. To prawdziwe, kulturalne serce Sopotu. Zapraszamy do dołączenia do nas i doświadczenia pełnej gamy wydarzeń, które czekają na Was w Amfiteatrze Tarasów!

Odkryjcie nadchodzące wydarzenia w Amfiteatrze Tarasów w Sopocie

W amfiteatrze Tarasów przy Aquaparku w Sopocie nadchodzące wydarzenia przyciągają tłumy miłośników kultury. W naszej ofercie biletowej znajduje się wiele atrakcji, które z pewnością zaspokoją pragnienia kulturalnych doznań każdego entuzjasty. Zauważyć można, że w najbliższych planach mamy dwa niezwykle gorące punkty, których nie można przegapić - te żywo oczekiwane okazje to Sopot Stand-up Festival 2024 oraz koncert Queen Symfonicznie.

Podczas Sopot Stand-up Festival 2024, Tarasy przy Aquaparku zamienią się w scenę pełną humoru i błyskotliwości. Zabawny stand-up z najważniejszymi nazwiskami polskiego kabaretu z pewnością rozśmieszy wszystkich, niezależnie od wieku. Natomiast koncert Queen Symfonicznie przyniesie zupełnie inne emocje. Muzyka legendarnej grupy Queen w symfonicznym wydaniu przekroczy najśmielsze oczekiwania każdego fana dobrego brzmienia. Idąc na tarasy przy Aquaparku nadchodzące wydarzenia, od samego początku gwarantujemy, że lokalny amfiteatr stanie się miejscem niezwykle wyjątkowych i niezapomnianych doświadczeń. W atmosferze relaksu i rozrywki, każde wydarzenie staje się unikalne. Dołączcie do nas i odkryjcie kulturalne serce Sopotu!