Wydarzenia Sosnowiec 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Sosnowiec


Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Pociechy

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Pociechy

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski - Jubileusz - 50 lat na estradzie.

 KUP BILET

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

 KUP BILET

Punky Reggae Live 2024

 KUP BILET

Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - spektakl Królowa Śniegu

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - spektakl Królowa Śniegu

 KUP BILET

Teatr Cieni Baśni Andersena

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Sosnowiec

Wydarzenia Sosnowiec 2023/2024 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Sosnowiec to miasto ulokowane w województwie śląskim. Miejscowość ta położona jest na Wyżynie Śląskiej, w otoczeniu trzech rzek. Zarówno mieszkańcy Sosnowca, jak i osoby odwiedzające to miasto, mogą podziwiać piękne okoliczności przyrody, a także niesamowitą architekturę tej miejscowości. To jednak nie koniec atrakcji. W Sosnowcu można wybrać się na liczne wydarzenia kulturalne.

Bilety na wydarzenia – Sosnowiec 2023/2024

Jeśli zastanawiacie się, co robić w wolnym czasie w Sosnowcu, sprawdźcie aktualne wydarzenia w naszym serwisie. Biletyna.pl to strona dla osób, które chcą mieć dostęp do najświeższych informacji na temat odbywających się w ich mieście interesujących eventów. W Sosnowcu regularnie mają miejsce wystawy, koncerty, spektakle czy pokazy filmowe. Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą kulturalną Sosnowca, zachęcamy do zapisania się do newslettera. Uwielbiacie podróżować i zwiedzać zakątki naszego pięknego kraju? Dzięki biletynie.pl, możecie sprawdzać nie tylko kalendarz wydarzeń odbywających się w Sosnowcu, ale także pozostałych miejscowości w województwie śląskim czy Małopolsce lub Podlasiu.

Co warto zobaczyć w Sosnowcu?

Odwiedzając Sosnowiec, warto zobaczyć najciekawsze miejsca tego miasta. Znajduje się tutaj m.in. Zamek Sielecki, którego początki sięgają średniowiecza. Miłośnicy architektury sakralnej zdecydowanie powinni wybrać się na zwiedzanie Katedry Wniebowzięcia NMP, kościoła św. Barbary czy cerkwi prawosławnej św. Wiery, Nadziei, Luby i ich matki Zofii. Interesującą atrakcją jest również Nowy Pałac Schoenów, a także Pałac Dietla, będący przykładem, jednego z najpiękniejszych i najciekawszych pałaców śląskich przemysłowców. W Sosnowcu znajdują się również liczne parki, obfitujące w piękną roślinność oraz muzea, nawiązujące do historii i kultury tego rejonu.

Koncerty, spektakle, wystawy i inne imprezy w Sosnowcu 2023/2024

Sosnowiec to nie tylko bardzo interesujące miasto pod względem architektury, zabytków czy muzeów. W miejscowości tej odbywa się wiele ciekawych imprez kulturalnych. Gdzie warto się wybrać, aby posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć zabawny spektakl czy pośmiać się podczas występu snad-upowego? Najbardziej interesujące wydarzenia odbywają się m.in. w Sali Widowisko-Koncertowej MUZA, Miejskim Klubie im. Jana Kiepury czy Jazz Club KOMin.

Codziennie aktualizujemy bazę wydarzeń, odbywających się w większych i mniejszych miastach w Polsce. Nie pozwólcie, aby ominęły Was najciekawsze eventy w roku. Pobierzcie naszą aplikację mobilną i śledźcie ofertą kulturalną miejscowości, które często odwiedzacie.