Wydarzenia Starogard Gdański 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Starogard Gdański


Petarda - Teatr Kamienica

 KUP BILET

Petarda - Teatr Kamienica

 KUP BILET

Osiecka, Grechuta - ważne piosenki

 KUP BILET

Porwanie - komedia Artura Barcisia

 KUP BILET

Porwanie - komedia Artura Barcisia

 KUP BILET

(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Kłamstwo

 KUP BILET
Wydarzenia Starogard Gdański

Mieszkasz na co dzień w Starogardzie Gdańskim? Chcesz wiedzieć co dzieje się w Twoim mieście, na Pomorzu i w innych miastach w Polsce? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Serwis Biletyna powstał z myślą o osobach takich jak Ty! Na stronie znajdziesz harmonogram imprez, które w najbliższej przyszłości odbędą się w Twoim mieście i nie tylko. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety na najciekawsze wydarzenia, a także vouchery - idealne na prezent dla osób w każdym wieku. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Atrakcje Starogard Gdański 2023/2024 - miasto, w którym nie można się nudzić!

Jak miło spędzić czas w Starogardzie Gdańskim? Mieszkańcy tego pięknego miasta z pewnością mają na to nie jeden, a wiele sposobów. W wolnej chwili można zwiedzić jedno z dostępnych muzeów, odpocząć nad Jeziorem Rudnickim, wybrać się na rynek lub zaprosić znajomych na koncert, spektakl, występ ulubionego stand-upera... Możliwość jest znacznie więcej!

Jako mieszkaniec Starogardu musisz też znać takie miejsca jak Kino Sokół, Miejska Biblioteka Publiczna czy Starogardzkie Centrum Kultury - to właśnie tam odbywają się najważniejsze imprezy w mieście. Na deskach tych instytucji występują najbardziej znane osoby w Polsce - aktorzy, wokaliści, kabareciarze, stand-uperzy…

Imprezy Starogard Gdański 2023/2024 - Starogardzkie Centrum Kultury i inni zapraszają na…

W Starogardzie będzie się działo! W mieście Kazimierza Deyny kalendarz imprez na nadchodzący sezon będzie napięty. Przed starogardzką publicznością wystąpią między innymi znane zespoły, muzycy i wokaliści. Na żywo będziesz mógł posłuchać Michała Bajora, Czerwonych Gitar i wielu, wielu innych artystów. W repertuarze zarówno coś dla fanów popu, jak i rocka, muzyki klasycznej, poezji śpiewanej…

Starogard Gdański na kilka tygodniu stanie się także stolicą dobrego humoru. Jeśli lubisz się śmiać to koniecznie wybierz się na stand-up. Co powiesz na występ Grzegorza Dolniaka lub Piotra Bałtroczyka? Możesz też zabrać drugą połówkę na komediowy spektakl w doborowej obsadzie. Na teatralnej scenie wystąpią takie gwiazdy jak Tomasz Ciachorowski, Sylwia Gliwa, Radosław Pazura czy Aneta Zając.

W serwisie Biletyna znajdziesz bilety na wydarzenia dla dorosłych widzów i dla dzieci!

Wolny weekend to doskonała pora by zabrać rodzinę do kina czy teatru. Z myślą o takich sytuacjach wzbogaciliśmy kalendarz o imprezy idealne na młodszej publiczności. Znajdziesz je w kategorii ,,dla dzieci" - na najmłodszych czekają pokazy filmów animowanych, spektakle teatralne i baletowe, a także prawdziwe widowiska sceniczne. Znajdzie się też coś dla fanów cyrku!

Mamy także vouchery - to świetna opcja dla niezdecydowanych i osób poszukujących pomysłu na prezent dla bliskiej osoby. Taki voucher możesz podarować mamie, tacie, siostrze, najlepszej przyjaciółce czy koledze z pracy. Koniecznie śledź naszą stronę. Kalendarz wydarzeń jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział jakie imprezy odbędą się w Twojej okolicy. Zapraszamy!