Wydarzenia Suwałki 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Suwałki


Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Koncert otwarcia SBF 2024 - Zalewski, support Noa & The Hell Drinkers

 KUP BILET

Krakowskie Klimaty - Jacek Wójcicki, Beata Rybotycka

 KUP BILET

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini

 KUP BILET

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Mayday 2

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Grek Zorba - Sofia Opera Ballet

 KUP BILET

Tre Voci - My Way

 KUP BILET

Tre Voci - My Way

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

BALLET of MEXICO

 KUP BILET

Carmen&Bolero - Balet Opera Sofia

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET
Wydarzenia Suwałki 2023/2024 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Suwałki to piękne miasto położone w województwie podlaskim nad rzeką Czarna Hańcza. Jest to wielokulturowa miejscowość o bogatej historii. Będąc na Suwalszczyźnie, można zachwycać się nie tylko niesamowitymi warunkami przyrodniczymi, lecz także skorzystać z szerokiej oferty kulturalnej Suwałk. Zawsze aktualną listę wydarzeń znajdziecie w naszym serwisie – biletyna.pl.

Bilety na wydarzenia – Suwałki 2023/2024

Suwałki to bez wątpienia centrum kulturalne Suwalszczyzny. To miasto ma do zaoferowania naprawdę wiele zarówno mieszkańcom, jak i licznie odwiedzającym tę miejscowość turystom. Życie kulturalne tętni tutaj szczególnie latem, choć zimą również odbywają się m.in. koncerty największych gwiazd zagranicznej i polskiej muzyki czy występy kabaretowe lub stand-upowe. Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami w tym mieście, zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Oferujemy również możliwość zapisania się do newslettera. Co więcej, aby zawsze mieć pod ręką ofertę kulturalną całej Polski, wystarczy pobrać aplikację mobilną biletyna.pl.

Atrakcje Suwałki 2023/2024 – co musicie zobaczyć w tym mieście?

Aby odpocząć od miejskiego zgiełku, warto wyruszyć na wycieczkę do Wigierskiego Parku Narodowego lub Suwalskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy którymi ulokowane są Suwałki. Odpocząć można również na bulwarach nad Czarną Hańczą. W samym mieście warto odwiedzić natomiast m.in. Muzeum Marii Konopnickiej, która urodziła się w Suwałkach. Znajduje się tutaj również dedykowany pisarce Suwalski Baśniowy Szlak. Ciekawym miejscem jest także cmentarz 7 wyznań oraz klasycystyczna zabudowa starówki. Będąc w Suwałkach, warto również zobaczyć murale, które przedstawiają zarówno postacie z bajek, bohaterów historycznych, jak i ważne dla całego kraju i Suwalszczyzny osoby, które urodziły się w tym mieście.

Imprezy Suwałki 2023/2024 – gdzie szukać atrakcji?

W Suwałkach wiele imprez organizowanych jest m.in. w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz miejscu, jakim jest Suwałki Arena. W mieście tym działa również Piwiarnia Warki i wiele innych kawiarni czy klubów, w których organizowane są różne koncerty, spotkania autorskie czy występy lokalnych komików i wokalistów. W tym mieście każdy może znaleźć dla siebie interesujące wydarzenia, zarówno dorośli, jak i młodsi poszukiwacze kulturalnych wrażeń. Co ciekawe, w Suwałkach organizowane są również cykliczne wydarzenia takie jak Pikniki Kawaleryjskie czy Suwałki Blues Festival, który gromadzi najpopularniejsze gwiazdy muzyki bluesowej z kraju i zagranicy.