Wydarzenia Tczew 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Tczew


Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Przygoda z ogrodnikiem

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET

La Bombe

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET
Wydarzenia Tczew

Nie masz pomysłu na to, jak spędzić wieczór w Tczewie? A może w wolny weekend chcesz wybrać się na spektakl lub koncert? Centrum Kultury w Tczewie i kilka innych instytucji przygotowały na nadchodzący sezon wiele ciekawych propozycji. Przed tczewską publicznością wystąpią znani i lubiani artyście scen polskich, m.in. muzycy, aktorzy, komicy. Gdzie szukać informacji o nadchodzących wydarzeniach i biletów? Śledź na bieżąco stronę biletyna.pl - w serwisie czeka na Ciebie kalendarz imprez oraz bilety. Przekonaj się sam!

Atrakcje Tczew 2023/2024 - poznaj bliżej jedno z najstarszych miast Pomorza Gdańskiego

Tczew znany jest jako jedno z najstarszych miast na Pomorzu Gdańskim. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z XII wieku! Na terenie miasta zachowało się wiele zabytków - nie brakuje też atrakcji, z których chętnie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający Tczew turyści. Mosty Tczewskie, kościół farny z XIII wieku czy Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły to tylko kilka z nich!

Miejscami, które warto znać, są także lokalne instytucje kultury, takie jak Powiatowe Centrum Sportu czy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Na deskach tych ośrodków od lat występują aktorzy, wykonawcy i komicy, których uwielbia cała Polska. Na ciekawe wydarzenia zapraszają również pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jedno jest pewne - nadchodzące tygodnie i miesiące to czas dla prawdziwych koneserów sztuki.

Wydarzenia Tczew 2023/2024 - coś dla dorosłych i coś dla dzieci

W harmonogramie na nadchodzący sezon przygotowaliśmy propozycje dla widzów w każdym wieku. Dla dzieci nie zabraknie spektakli, projekcji filmów i oczywiście pokazów cyrkowych. Młodzi fani robotów będą mieli okazję wziąć udział w Robotrons - interaktywnym show, które zaciera granice między rzeczywistością a fantazją.

A co dla dorosłych widzów? Centrum Kultury i Sztuki zaprasza między innymi na koncerty - przed publicznością wystąpią Czerwone Gitary, zespół Łydka Grubasa oraz Andrzej Poniedzielski. Z myślą o osobach lubiących dobry humor przygotowaliśmy prawdziwe widowiska kabaretowe - Kabaret Czesuaf czy Kabaret Neo-nówka to tylko niektóre grupy, które widzowie będą mieli okazję zobaczyć w Tczewie. A na koniec prawdziwa uczta dla amatorów teatru. Mało? Koniecznie śledź nowości pojawiające się w serwisie Biletyna!