kabaret

Andrzej Poniedzielski

kabaret

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bilety na kabaret

"Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Ten program nie robił wrażenia wyreżyserowanego... bardziej jak opowieść snuta dobremu znajomemu. Zdecydowanie polecam.
Wspaniałe spędzony wieczór z wybitnym artystą
Wspaniały wieczór. Mistrz jak zwykle w znakomitej formie.
Fantastyczny wieczor, pelen humoru i optyminimalizmu :) Oby czesciej mialy miejsce takie spotkania. Pozdrawiamy Pana Andrzeja Poniedzielskiego bardzo serdecznie
klasa, humor - czyli przednia zabawa!!!😊
Ten Gość jest super! Czekaliśmy pół roku na to spotkanie, przestałam wierzyć, że to się uda. Podziałało jak cudowny, orzeźwiający prysznic. Wspaniały Człowiek! Zdrowia (nie przyczynialismy się...) i tego tam czegoś jeszcze! Dotrwania w zdrowiu do chwili, kiedy zło minie i kabaret będzie tylko w kabarecie :)
Andrzej Poniedzielski jak wino!
Fantastyczny! Jakość inteligencja niezwykle nienachalne poczucie humoru.
Dowcip, inteligencja i urok osobisty p. Andrzeja Poniedzielskiego zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.
Super, niepowtarzalny glos, humor i refleksja nad życiem....możnaby tak słuchać do rana...
Pana Poniedzielskiego bardzo cenię. Oczywiście ,że jestem bardzo zadowolona z występu. Żałuję tylko, że nie mogłam kupić płyty z autografem artysty. Powodzenia !!
Występ świetny, jak można było się zresztą spodziewać po tym artyście. Nie rozumiem natomiast klucza reorganizacji sali, że z zakupionych miejsc w pierwszym rzędzie, zostałem przerzucony aż do ósmego.
Specyficzny, ciężki humor, dla wytrawnych słuchaczy:)
Tak jak należało się spodziewać - rewelacja. Klasa sama w sobie. Warto było poczekać.
Jeśli chodzi o moją opinię na temat występu, to jej nie posiadam, gdyż nie byłem na nim obecny. Jeżeli zaś chodzi o samą organizację, uważam za skrajnie żenujący i nieodpowiedzialny fakt, że w obecnej sytuacji wydarzenie w ogóle się odbyło. Czy można odzyskać pieniądze? Sądzę, że byłoby to namiastką uczciwości ze strony organizatorów. Z poważaniem.
Popmrostu Poniedzielski
Jak zwykle fantastyczny
tu nie ma co pisać to jest po prostu ANDRZEJ PONIEDZIELSKI
Po raz kolejny przekonałem się, że Andrzej Poniedzielski to klasa sama w sobie. Dwie godziny spotkania z nim przemknęły jak jedna chwila, a były wypełnione solidną dawką śmiechu i refleksji. Oby unikalność i inteligencja humoru p. Andrzeja towarzyszyły nam jak najdłużej!
Bardzo udany wieczór, zresztą zgodnie z oczekiwaniami, Andrzej Poniedzielski w najwyższej formie, a jedzenie przepyszne!
Rozbrajający do łez minimalizm formy przekazu. Miejsce godne polecenia ceniącym doświadczanie życia w realu.
Wspaniały występ, czarujące piosenki, a przede wszystkim humor. Mnóstwo dowcipu, ale nie grubo ciosanego, tylko inteligentnego, z polotem, a przecież prześmieszne. Do tego błyskotliwa diagnoza dzisiejszej rzeczywistości. Panie Andrzeju - dziękujemy. Polecam z całego serca!
Wspaniały występ, pełna sala, wybuchy śmiechu co chwila i brawa równie częste.
Było super. Artysta swoją charyzmą i temperamentem porwał tłumy😁
Genialnie! Tylko genialny artysta, a takim jest Pan Andrzej, potrafi przez dwie godz. być sam na scenie bez dodatkowych fajerwerków i uszczęśliwiać swoim talentem publikę.
Bardzo dobry występ, dobra organizacja.
Bardzo mile spędzony wieczór. Pan Andrzej jak zawsze genialny!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane