Wydarzenia Wałbrzych 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Wałbrzych


Ralph Kaminski - Bal u Rafała

WYPRZEDANE

Marcin Zbigniew Wojciech - Nowy program "SZTOS"

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer

 KUP BILET

Testosteron - kultowa komedia w teatralnej odsłonie

 KUP BILET

Testosteron - kultowa komedia w teatralnej odsłonie

 KUP BILET

Cudowna terapia

 KUP BILET

Organek - Na razie stoję, na razie patrzę

 KUP BILET

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2023

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Wałbrzych

Wałbrzych — wydarzenia

Mieszkacie w Wałbrzychu i nie macie pomysłu na wieczorne spędzanie czasu? A może jesteście przejazdem i chcecie poznać miasto z bardziej kulturalnej strony? Harmonogram wydarzeń w Wałbrzychu i bilety na najciekawsze imprezy znajdziecie w serwisie internetowym Biletyna! Koniecznie sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy!

Największe atrakcje Wałbrzycha — poznajcie miasto z najlepszej strony!

Od lat mieszkacie w Wałbrzychu? A może spędzicie tam najbliższy weekend? Niezależnie od tego, czy znacie miasto jak własną kieszeń, czy dopiero chcecie poznać, to warto dowiedzieć się, z czego ono słynie. Wałbrzych znany dawniej z przemysłu górniczego, również dzisiaj ma wiele do zaoferowania! W ciągu dnia możecie na przykład udać się na wałbrzyski rynek, do Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia lub poszukać wałbrzyski Gwarków.

Wieczorem i w weekendy warto postawić na dobrą rozrywkę, ale niekoniecznie przed ekranem telewizora. Jeśli szukacie wydarzeń i imprez w mieście lub okolicy, to koniecznie zajrzyjcie na stronę biletyna.pl — znajdziecie tam szczegółowy harmonogram i nie tylko!

Najciekawsze wydarzenia i imprezy w Wałbrzychu — koncert, spektakl, a może kabaret?

Wałbrzych to miasto, w którym sporo się dzieje! Nie wierzycie? Sprawdźcie w serwisie biletyna.pl, ile imprez i występów zaplanowano na nadchodzący sezon. W repertuarze nie brakuje koncertów muzyki rozrywkowej i poważnej, premier filmowych i teatralnych, spektakli baletowych czy innych wydarzeń o charakterze kulturalnym. Sporym zainteresowaniem cieszą się także stand-upy i występy kabaretów, takich jak Kabaret Nowaki czy Kabaret Moralnego Niepokoju.

Prezentowane w serwisie biletyna.pl wydarzenia odbywają się w różnych częściach miasta. Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Filharmonia Sudecka czy Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ to tylko niektóre z nich. Na wałbrzyskich scenach wystąpią znane gwiazdy, w tym komicy, których występy cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce!

Bilety na wydarzenia w Wałbrzychu w serwisie biletyna.pl!

Szukacie biletu na premierę spektaklu? A może wejściówek na najbliższy występ ulubionego kabaretu? Chcecie zabrać swoją drugą połówkę na niezapomniane show w wykonaniu popularnych artystów? Serwis biletyna.pl to miejsce, w którym żadne ważne wydarzenie Wam nie umknie!

W serwisie Biletyna znajdziecie wejściówki na najważniejsze imprezy nadchodzącego sezonu. Na stronie każdego z wydarzeń znajduje się informacja dotycząca imprezy, ilości dostępnych biletów oraz ich ceny. Teraz możecie to wszystko sprawdzić w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu!