Wydarzenia Wejherowo 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Wejherowo


Wydarzenia Wejherowo

Wejherowo to piękne miasto, w którym nie brakuje atrakcji turystycznych. Można je zwiedzać w ciągu dnia – bardzo chętnie z tej możliwości korzystają nie tylko turyści, ale i mieszkańcy. Wieczorem również trudno się tu nudzić. Na spragnionych imprez czekają różnego rodzaju wydarzenia kulturalne – pokazy filmowe, spektakle teatralne, koncerty, występy kabaretowe, wernisaże – jest w czym wybierać!

Gdzie szukać informacji o nadchodzących imprezach? W serwisie internetowym Biletyna.pl! Na stronie znajdziesz szczegółowy kalendarz imprez odbywających się zarówno w Wejherowie, jak i w innych miastach w Polsce. To wydarzenia idealne dla dorosłych, młodzieży oraz najmłodszych widzów. Za pośrednictwem serwisu kupisz bilety i vouchery prezentowe. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

Atrakcje Wejherowo 2023/2024 – w tym mieście nie można się nudzić!

Park Miejski im. Aleksandra Majkowskiego czy Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki to chyba jedne z najchętniej odwiedzanych miejsc w Wejherowie. W ciągu tygodnia i w weekend życiem tętni również miejski rynek, w którego centralnym punkcie stoi okazały pomnik ku czci założyciela miasta – Jakuba Wejhera. Jako mieszkaniec Wejherowa z pewnością znasz te miejsca. Czy jednak orientujesz się, gdzie odbywają się najfajniejsze imprezy w Twoim mieście?

Jednym z takich miejsc jest Wejherowskie Centrum Kultury przy ulicy Sobieskiego. Na dużej i małej scenie wystąpią znani i lubiani – artyści kabareciarze, aktorzy teatralni, muzycy. Wydarzenia w tej instytucji to zawsze prawdziwa przygoda – tylko tutaj możesz spotkać się oko w oko z idolami.

Imprezy Wejherowo 2023/2024 – kilka pomysłów na to, jak spędzić weekend

Najbliższe wydarzenie w Wejherowie? W harmonogramie imprez na nadchodzący sezon znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Wchodząc na stronę, koniecznie przejdź do jednej z dostępnych tam zakładek – imprezy podzieliliśmy tematycznie, abyś łatwiej i szybciej mógł znaleźć tę, która Cię interesuje.

Festiwal, koncert a może spektakl? W Wejherowie nie będziesz się nudził, tym bardziej że dodatkowo dostaniesz całą masę dobrego humoru. Jak to możliwe? Na deskach wejherowskich instytucji wystąpią między innymi ulubione zespoły kabaretowe i stand–uperzy. Nie zabraknie też spektakli komediowych – przed publicznością wystąpią gwiazdy, takie jak Szymon Bobrowski, Bartłomiej Topa, Olga Bołądź, Anita Sokołowska czy Katarzyna Kwiatkowska.