Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kampus Wielicki - Wieliczka

Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Kampus Wielicki

Kampus Wielicki znajduje się w centrum Małopolski blisko największej w Polsce kopalni soli, w Wieliczce przy ulicy Piłsudskiego 105. Ten nowoczesny obiekt edukacyjny usytuowany jest na terenie wielickiego osiedla Wincentego Pola. Park Rozwoju Wieliczka jest jednocześnie zespołem szkół oraz Centrum Konferencyjnym. Pełni funkcję zarówno centrum konferencyjnego, kulturalnego i sportowego. Organizowane są w nim spotkania, konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, prezentacje artystyczne i widowiska sportowe.
Kampus Wielicki jest położony blisko jednych ze słynniejszych polskich zabytków takich jak Kopalnia Soli w Wieliczce, Rynek Krakowski i Wawel. Poza tym kolejnym walorem jest bliskość aglomeracji miejskich, centrów kulturalnych, biznesowych oraz finansowych takich jak Kraków czy Zakopane.
W kompleksie znajduje się sala konferencyjna mieszcząca 900 osób, bankiet na 400 osób oraz zakwaterowanie dla 180 gości. Obiekt posiada 350 osobową salę kinową, która jest wyposażona w nowoczesny projektor cyfrowy w standardzie DCI oraz profesjonalny ekran Spectral 240 Silver o szerokości 10 m.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wydarzeniami kulturalnymi i nie tylko w Kampusie Wielickim na stronie biletyna.pl.