Wydarzenia Zabrze 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Zabrze


Cyrk na Wodzie WATERLAND "SHOW FONTANN"

 KUP BILET

Cyrk na Wodzie WATERLAND "SHOW FONTANN"

 KUP BILET

Cyrk na Wodzie WATERLAND "SHOW FONTANN"

 KUP BILET

Cyrk na Wodzie WATERLAND "SHOW FONTANN"

 KUP BILET

Cyrk na Wodzie WATERLAND "SHOW FONTANN"

 KUP BILET

Pan Li - Wisi mi to

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski - 55 lat na scenie

 KUP BILET

Zdolni i Skromni - Na bis ciepcie lajbiki

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

„Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Queen Symfonicznie - Chór i Orkiestra Alla Vienna

 KUP BILET

FRIENDS – The Musical Parody

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILET
Wydarzenia w mieście Zabrze w roku 2022 i 2023 są organizowane w Domu Muzyki i Tańca, a także w wielu innych lokalizacjach. Na naszej stronie znajdziecie aktualny kalendarz wydarzeń, które odbędą się w Zabrzu pod koniec 2022 i na początku 2023 roku. Sprawdźcie listę atrakcji i kupcie bilety na ulubione spektakle.

Wydarzenia w Zabrzu w latach 2022/2023 - kabarety, koncerty i inne

Chcecie udać się na ciekawy koncert w województwie śląskim? Jeśli tak, wybierzcie Zabrze i jedno z wielu wydarzeń, które odbędą się w tym mieście w 2022 i 2023 roku. Do wyboru macie wystąpienia popularnych w całym kraju kabareciarzy, koncerty muzyczne znanych artystów, a także wiele innych atrakcji kulturowych. W Zabrzu czekają na Was spektakle teatralne i baletowe oraz filharmonie w wykonaniu polskich i zagranicznych artystów. Na naszej stronie możecie kupić bilety na najciekawsze wydarzenia w Zabrzu, w tym m.in. na Cyrk na wodzie Waterland. Jest to świetna atrakcja dla całych rodzin, dla której warto odwiedzić śląskie miasto.

Najciekawsze atrakcje w różnych lokalizacjach w Zabrzu

W Zabrzu znajduje się wiele obiektów kulturowych, w których odbywają się większe i mniejsze przedstawienia. Najbardziej znaną instytucją jest Dom Muzyki i Tańca o doskonałych warunkach akustycznych i dużej widowni na ponad 2 000 uczestników. W mieście można znaleźć także Klub CK Wiatrak, gdzie odbywają się najróżniejsze wydarzenia dla starszej i młodszej widowni. Ważnym ośrodkiem na mapie kulturowej miasta jest też Miejski Ośrodek Kultury Guido. W Zabrzu można spotkać ponadto Namiot cyrkowy, rozkładany na ul. Matejki obok MOSiR.

Bilety on-line na imprezy w Zabrzu i w innych miastach

Na stronie Biletyna znajdziecie listę najciekawszych wydarzeń, które odbędą się w Zabrzu na przełomie 2022 i 2023 roku. Możecie wybrać się do tego miasta w okresie świątecznym lub po Nowym Roku. W każdym miesiącu organizowane są różne imprezy, spośród których z pewnością wybierzecie idealną dla siebie. Do wyboru macie koncerty, stand-upy, kabarety, spektakle teatralne, koncerty w filharmonii oraz przedstawienia bożonarodzeniowe.

Wszystkie te wydarzenia cieszą się dużą popularnością, czego potwierdzeniem jest duża liczba sprzedawanych biletów. Jeśli chcecie mieć pewność, że zdążycie zarezerwować sobie miejsce, kupcie bilety online już dziś. Dzięki nam dokonacie zakupów w szybki i bezpieczny sposób. Na stronie znajdziecie bilety na najróżniejsze wydarzenia organizowane w Zabrzu, a także w innych miastach w Polsce.