Wydarzenia Żagań 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Żagań


Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Maximus

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Gregorian Grace

 KUP BILET
Wydarzenia Żagań

Żagański Pałac Kultury od czasu do czasu organizuje fascynujące wydarzenia kulturalne, które przyciągają nie tylko mieszkańców miasta, ale i osoby z dalszej okolicy. W Żaganiu sporo się dzieje – spektakle, koncerty, występy kabaretowe. Nadchodzący sezon również będzie obfitował w wydarzenia. W nowym programie nie zabraknie propozycji dla dorosłych i tych nieco młodszych widzów. Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w swoim mieście? Z myślą o osobach takich jak Ty powstał serwis Biletyna. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko harmonogram imprez, ale również kupisz bilety na takie wydarzenia, które najbardziej Cię interesują. Sprawdź sam!

Atrakcje Żagań 2023/2024 - do zobaczenia w Twoim mieście!

Jak spędzić czas w Żaganiu? Możliwości jest całkiem sporo! Możesz na przykład udać się na spacer po żagańskim rynku, który otoczony jest zabytkowymi kamienicami. Koniecznie wejdź na wieżę widokową - doskonale widać z niej panoramę miasta, a przy ładnej pogodzie również Karkonosze. Wieczorem możesz zaprosić koleżankę, mamę lub drugą połówkę na jedno z wydarzeń dostępnych w kalendarzu imprez na stronie biletyna.pl.

Otwarcie sezonu zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie. Na oczekujących na dawkę kultury mieszkańców Żagania czekają imprezy, które na długo pozostaną w ich pamięci. Na początek warto wpaść do Pałacu Książęcego w Żaganiu - jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz!

Wydarzenia Żagań 2023/2024 - Żagański Pałac Kultury i inne miejsca stoją przed publicznością otworem!

Michał Bajor z pewnością należy do wykonawców, których piosenki śpiewała prawie cała Polska. Teraz będziesz mógł posłuchać go na żywo - podobnie jak zespołu Czerwone Gitary. Ci i wielu innych znanych artystów sceny muzycznej wystąpią przed żagańską publicznością. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Nie zawiodą się także fani teatru. Specjalnie dla mieszkańców Żagania wystąpią znani i lubiani - Mikołaj Roznerski, Katarzyna Skrzynecka, Ada Kalska, Wojciech Malajkat i wielu innych artystów polskiej sceny teatralnej.

Najlepsze imprezy Żagań 2023/2024 - kalendarz i bilety znajdziesz w serwisie Biletyna!

Kabaret, stand-up, wystawa, a może impreza dla dzieci? To i wiele więcej czeka na Ciebie na stronie biletyna.pl. Za pośrednictwem serwisu kupisz bilety na ciekawe wydarzenia w całej Polsce.

Dla niezdecydowanych i osób poszukujących pomysłu na prezent oferujemy vouchery. To świetna opcja na prezent dla mamy i taty, siostry i brata, najlepszej przyjaciółki i kolegi z pracy. Z pewnością będą zachwyceni!