Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego - Zielona Góra

ul. Podgórna 50, 65-246 Zielona Góra

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - W krainie Czardasza

 KUP BILET

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

 KUP BILET

Chansons de Paris

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILETAula Uniwersytetu Zielonogórskiego to miejsce, które zaprasza na niezapomniane wydarzenia i koncerty w samym sercu Zielonej Góry. Odkryj z nami bogatą ofertę różnorodnych imprez i kup bilety na wybrane przez siebie wydarzenia online na portalu Biletyna!

Centrum kultury akademickiej w Zielonej Górze

Uniwersytet Zielonogórski to miejsce, które tętni życiem kulturalnym w Zielonej Górze. To tu zlokalizowana jest Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, której serce bije w rytm najróżniejszych wydarzeń. Aula ta jest prawdziwym centrum aktywności nie tylko dla studentów, lecz również dla miłośników sztuki i kultury z całej Zielonej Góry oraz okolic. Jest to miejsce, gdzie nauka spotyka się z kulturą, tworząc unikalną przestrzeń do wymiany myśli i doświadczeń.

W Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego odbywają się wydarzenia zarówno o charakterze naukowym, jak i artystycznym. Wykłady, konferencje, seminaria i dyskusje, a także spektakle teatralne, koncerty, występy rozmaitych zespołów kabaretowych i stand-upowych są tylko przykładem różnorodności propozycji, jakie oferuje Uniwersytet Zielonogórski. Jest to miejsce, które łączy w sobie pasję do wiedzy i sztuki. W drodze do celu, jakim jest promocja najwyższych wartości naukowych, kulturalnych i artystycznych, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego stara się być miejscem otwartym dla wszystkich, punktem spotkań różnych środowisk akademickich, kulturalnych i biznesowych Zielonej Góry.

Najjaśniejsza gwiazda kulturalnego nieba Zielonej Góry

Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego to unikalny obiekt, który gromadzi w swoich murach miłośników sztuki, nauki i rozrywki, oferując im szeroką gamę wydarzeń kulturalnych. Od koncertów oraz spektakli teatralnych, aż po konferencje i seminaria naukowe, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego jest miejscem, które tętni życiem i wpływa na kształtowanie tożsamości kulturalnej Zielonej Góry.

Imprezy organizowane w tej Auli to przede wszystkim koncerty, zarówno zespołów muzycznych, jak i solistów, które oferują każdemu słuchaczowi coś wyjątkowego. Wydarzenia tak różnorodne, jak np. występ Kabaretu Neo-Nówka, Polska Noc Kabaretowa czy koncert ARTura Moona w Ciemności, przyciągają miłośników różnorodnych gatunków muzycznych i kabaretów. Bez względu na to, czy poszukujesz muzyki klasycznej, nowoczesnych dźwięków czy sporej dawki śmiechu, w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego znajdziesz to, czego szukasz. Niewątpliwie jest to miejsce, które kształtuje kulturę i wpływa na rozwój życia artystycznego Zielonej Góry.

Skorzystaj z wydarzeń kulturalnych w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego

Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego to miejsce pełne atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych, które stanowią doskonały sposób spędzania wolnego czasu. Aby wziąć udział w jednym z nich, warto zacząć od regularnego śledzenia aktualności. W ten sposób zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami takimi jak konferencje, warsztaty czy spotkania ze znanymi osobistościami. Pomyśl też o swoich zainteresowaniach - koncert, kabaret, a może ciekawa wystawa? Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sztuki, muzyki czy nauki, na pewno znajdziesz w Biletynie wydarzenie odpowiednie dla siebie.