dla dzieci

Bajeczne Mikołajki

dla dzieci

Bajeczne Mikołajki

Bajeczne Mikołajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na MIKOŁAJKI W BAJKOWYM! Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt organizuje świąteczne wydarzenie! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci! Pośpiewamy razem świąteczne piosenki, spędzimy czas z Świętym Mikołajem oraz zorganizujemy wielką bitwę na śnieżki. Będziesz?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Lublin

Recenzje i opinie: Bajeczne Mikołajki

Bardzo mile spotkanie, dzieci mialy do dyspozycji pokoj , gdzie byly napoje , dzieci biegaly po calym placu jak rowniez mialy ciekawe zajecia i zabawy z animatorkami.
Super , dzieci się wybawiły
Witam. Mikołajki były bajeczne ;) impreza na wysokim poziomie :) wszystko co miało być to było czyli Mikołaj, zabawy, wspaniałe Panie animatorki , poczęstunek, banka mydlana, prezenty ,pisanie listów i tańce :) Panie animatorki jak zwykle spisaly się na medal i pokazały że najlepsza zabawa jest właśnie z nimi :) Jula mega zadowolona :) dziękujemy i pozdrawiamy :)
Niestety rozczarowanie. Klapa. Bilet nie obejmował ani upominków ani labiryntu. Zwykła sala zabaw i przebrany średnio Mikołaj bez podarunków. Mogli dziecku chociaż dać balon za to 59 złotych ( cena biletu). Jedynie Panie które w czapkach Mikołaja próbowały ratować sytuację bawiąc się z naszym dzieckiem zsłagodziły atmosferę że nie miałam sumienia prosić je o zwrot pieniędzy. Generalnie jesteśmy mocno zawiedzeni.

Polecane z kategorii dla dzieci