Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Lublin 2024/2025

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Lublin 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

Lublin to dobry wybór, jeśli chodzi o ferie zimowe, wakacje czy długi weekend. W tym mieście dzieci mogą skorzystać z wielu atrakcji. Na ciekawe wydarzenia nie mogą narzekać również najmłodsi mieszkańcy Lublina, którzy w każdy weekend mogą uczestniczyć w różnych warsztatach, zajęciach czy przedstawieniach. Tutaj ciągle dzieje się coś interesującego!

Wydarzenia Lublin 2023/2024 – dla najmłodszych i rodziców

Chcecie rodzinnie spędzić wolny czas? Wybierzcie się do Lublina. To miasto oferuje liczne atrakcje nie tylko w sezonie letnim. Zimą, jesienią czy wiosną jest tu równie ciekawie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym repertuarem kulturalnym Lublina, w którym coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i przedstawiciele nieco starszej młodzieży. Te koncerty, spektakle czy przedstawienia są na tyle widowiskowe, że z pewnością zainteresują również rodziców, dziadków czy innych członków rodziny. W Biletynie znajdziecie bilety na wydarzenia dla dzieci i dorosłych. Zapiszcie się do naszego newslettera, aby nie ominęły Was żadne wyjątkowe wydarzenia.

Imprezy Lublin 2023/2024 – gdzie wybrać się z dziećmi?

Na co wybrać się z dziećmi w Lublinie? W tym mieście znajduje się wiele instytucji, w których repertuarze zawarto niezwykle interesujące propozycje dla dzieci. Część z placówek mieści się w centrum miasta, więc zwiedzanie Lublina można płynnie zakończyć spektaklem czy widowiskiem w wybranym przez siebie miejscu. W Lublinie najwięcej wydarzeń odbywa się w: Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego, Filharmonii Lubelskiej (sali koncertowej), Centrum Spotkania Kultur czy na Patio Muzeum Literackiego im. Józefa Czechowicza. W Lublinie działa również Teatr Stary, Teatr Osterwy, Teatr im. Hansa Christiana Andersena czy Teatr Muzyczny. To miejsca, w których bardzo często wystawiane są sztuki dedykowane dzieciom.

Najlepsze atrakcje Lublin 2023/2024

W Lublinie znajduje się wiele atrakcji, które warto odwiedzić w czasie wakacji czy ferii. W mieście można znaleźć niejeden wyjątkowy plac zabaw otoczony zielenią. Ponadto mieści się tutaj Regionalne Muzeum Cebularza, w którym możemy poznać nie tylko historię tego przysmaku, lecz także jego smak. Będąc w Lublinie, warto odwiedzić również Rezerwat Dzikich Dzieci, Aqua Lublin, czyli baseny z szeregiem dodatkowych atrakcji, Ogród Botaniczny UMCS czy Dom Słów. Co więcej, dla aktywnych dzieci Lublin przygotował m.in. kilka parków trampolin, park linowy czy kryte lodowisko.