dla dzieci
Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny

dla dzieci

Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny

Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny - Łódź Teatr V6 | Kupuj Bilety Online

Bulle – ten spektakl oczaruje całą Twoją rodzinę!

Niezwykle utalentowane gwiazdy programu Mam Talent zapraszają do magicznego świata, w którym powrócisz emocjami do czasów dzieciństwa. Wzruszająca historia małej Bulle, która poszukuje swojego talentu, świat fantastyczny spotyka się ze światem rzeczywistym...
Na jej drodze pojawi się nieprzeciętna akrobatka, niebanalna tancerka, uzdolniony wokalista, a także jedyny w Polsce mistrz baniek mydlanych! Czy uda się jej odnaleźć swój talent?
Hipnotyzująca i radosna podróż, podczas której odkrywamy naturę dziecka w każdym z nas! Zaczarowany Spektakl Rodzinny Bulle to nie tylko wspaniała wyprawa dla wszystkich widzów i zachęta do odkrywania własnych talentów ale także rozbudowana scenografia, liczne efekty specjalne, gra świateł połączona z niebywałą oprawą muzyczną i mistrzowskimi pokazami gwiazd polskich edycji MAM TALENT!
Sprawdź recenzje osób, które już nas widziały i zarezerwuj bilet dla całej Twojej rodziny zanim zabraknie miejsc!

„Najlepszy dzień w moim życiu”
Amalia, lat 8

„Dawno nikt mnie tak nie zaczarował!”
Dziennikarka Beata Sadowska

NOWOŚĆ!
Bilety VIP to możliwość ekskluzywnego spotkania z ulubionym artystą oraz dostęp do zamkniętych stref- wycieczki za kulisy lub nawet obecność podczas prób. Bilet VIP zawiera:
-miejsce siedzące w pierwszym rzędzie,
-możliwość zrobienia sobie zdjęcia z artystami przed spektaklem,
-plakat z autografami,
-oficjalny laminat i smycz,
-zwiedzanie backstage wraz z obsługą.

Zwiedzanie backstage oraz zdjęcie z artystami przed spektaklem odbywają się na godzinę przed planowanym rozpoczęciem spektaklu- prosimy o punktualność.

Zapraszamy Państwa do naszej krainy talentów!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

04.03.2020, 18:30 Teatr V6
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje

Czarujący spektakl!! Bardzo wysoki poziom, komunikatywni artyści, wspaniałe efekty specjalne. Spektakl familijny przeniósł mnie w czasy dzieciństwa.. i te bańki mydlane- coś niesamowitego!... Perfekcyjny występ akrobatki... piękny wokal młodego artysty... no i oczywiście urocza dziewczynka, która poszukiwała swojego talentu. Całość dokładnie dopracowana. Polecam!! Moje dziecko było oczarowane! Ja również :)
Magdalena 08.03.2019 16:41
Co do samych artystów nie mam nic do zarzucenia. Narrator nieprzygotowany - czytał tekst bez emocji. I część zbyt nudna, druga nadrobiła te braki. Rada dla organizatorów - trochę więcej życia w spektakl. Cena zbyt wygórowana do jakości przedstawienia. Może dlatego też było tak mało osób.
Maja 07.03.2019 08:50
Beznadziejny. Cena zdecydowanie nieadekwatna do poziomu artystycznego. Rozpoczął sie z opóźnieniem i po 20 minutach już była przerwa, bardzo krótki i źle dobrany repertuar. Mój 7 letni syn był znudzony i chciał wyjść przed końcem. Bańki mydlane są lepsze w Kołobrzegu na deptaku. Nie polecam!
Roczarowana 06.03.2019 21:42

PROMOCJA DNIA

-25%

Leszno
24.11.2019 19:00

bilety od 79,00 zł

KUP BILET

Polecane

Łódź inne wydarzenia