Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Łódź 2024/2025


Wymyślanka - bajka improwizowana

 KUP BILET

Wymyślanka - bajka improwizowana

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Łódź 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

Jak ciekawie można spędzić wolny czas z dziećmi w Łodzi? Jak się okazuje, możliwości jest naprawdę wiele. To ulokowane w centralnej Polsce miasto jest ośrodkiem kulturalnym, który ma do zaoferowania mnóstwo interesujących atrakcji zarówno dorosłym, jak i najmłodszym odbiorcom. Zastanawiacie się, gdzie warto udać się ze swoimi pociechami w Łodzi? Przed Wami zbiór wydarzeń, które są idealnym celem dla całych rodzin.

Wydarzenia Łódź 2023/2024 – co ciekawego dzieje się w tym mieście?

Dzieci w Łodzi mają wiele możliwości, aby ciekawie spędzić wolny czas. W tym mieście zarówno na mieszkańców, jak i turystów czeka masa atrakcji. W tej kategorii naszego serwisu znajdziecie wydarzenia, które dedykowane są młodszym i nieco starszym dzieciom. Jeśli chcecie mieć dostęp do aktualnej oferty instytucji, placówek i ośrodków kulturalnych nie tylko w Łodzi, lecz także Krakowie, Warszawie czy innym wybranym mieście, zapiszcie się do naszego newslettera. Warto również pobrać naszą aplikację mobilną, dzięki której zawsze będziecie mogli w łatwy, szybki i przyjemny sposób zakupić wejściówki na ciekawe przedstawienia, koncerty, wystawy czy wydarzenia sportowe.

Imprezy Łódź 2023/2024 – co oferuje to miasto?

Gdzie wybrać się na interesujące wydarzenia dla dzieci w Łodzi? Możliwości jest wiele. Większość placówek ulokowanych w tym mieście nie zapomina o najmłodszych mieszkańcach, zapewniając im możliwość wartościowego spędzenia wolnego czasu. Spędzacie ferie zimowe, wakacje lub długi weekend w Łodzi? Sprawdźcie ofertę tych miejsc:

 • Teatr Komedii Impro w Łodzi scena OFF Piotrkowska,
 • Atlas Arena,
 • Teatr Muzyczny,
 • Teatr Wielki,
 • Teatr Nowy.
  W Łodzi działają także liczne centra i domy kultury, w których wystawiane są nie tylko spektakle czy różnorodne widowiska dla najmłodszych. W tych placówkach dzieci mogą również brać udział w warsztatach i zajęciach rozwijających ich zainteresowania.

  Atrakcje Łódź 2023/2024 – co warto zobaczyć z dziećmi?

  Szukacie pomysłu na pełne wrażeń ferie, wakacje lub weekend w Łodzi? Wraz z dziećmi wybierzcie się również do ZOO, Planetarium, Eksperymentarium czy Aquaparku. Przejdźcie się również po tym pięknym mieście, wzdłuż szlaku „Łódź Bajkowa”, aby spotkać postaci ze starych i lubianych bajek. W Łodzi znajdują się ponadto muzea, np. Muzeum Kinematografii, Muzeum Włókiennictwa czy wiele innych placówek, które organizują ciekawe zajęcia dla najmłodszych. Co jeszcze warto zobaczyć w Łodzi? Zdecydowanie Centrum Nauki i Techniki EC1, w którym można spędzić nawet cały dzień.