Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

dla dzieci Flaming Molto w Muzykolandii

Flaming Molto w Muzykolandii - Muzykalne ranczo

dla dzieci Flaming Molto w Muzykolandii

Flaming Molto w Muzykolandii - Muzykalne ranczo

Flaming Molto w Muzykolandii - Muzykalne ranczo - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Muzykalne Ranczo” – saksofon altowy, saksofon tenorowy, piano, klarnet basowy (+prowadzenie Dominika Łukasiewicz)
Damian Rozkoszny– saksofon altowy,
Artur Rozkoszny– saksofon tenorowy,
Krzysztof Pachołek– piano i śpiew,
Dominika Łukasiewicz– klarnet basowy
Przez muzyczny ocean grupa Pani Gamy dotarła do zakątka, gdzie jest jeszcze dziki zachód. Tu krówki wesoło muczą, a kotki miauczą w rytm piosenki. Na muzykalnym ranczu nutki przeżyją niezapomnianą przygodę. Molto choć niepewny i wycofany również spróbuje swoich sił.
Spotkanie dzieci z żywą muzyką jest przepięknym momentem, na który wielu z nas dorosłych patrzy z prawdziwym zachwytem. Otwarcie drzwi do zupełnie nowego świata wypełnionego przepięknymi dźwiękami daje ogromną satysfakcję najmłodszym odkrywcom, ich rodzicom, oraz samym artystom, którzy wcielając się w rolę przewodników wprowadzają dzieci w ten magiczny świat.
Zapraszamy więc dzieci i ich opiekunów do krainy Muzykolandii, gdzie mieszka różowy flaming Molto. Czeka tam na niego i na Was wiele ciekawych muzycznych przygód i opowieści, dzięki którym poznacie różne instrumenty, a także grających na nich artystów. Wspólnie zwiedzimy najodleglejsze zakamarki odkrywając barwny świat dźwięków i melodii. Ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić!
Drodzy Rodzice – w naszych koncertach kładziemy nacisk na jakość muzyki, ciepły kontakt z dziećmi i wartościowe treści. Poprzez kontakt ze zróżnicowanym repertuarem chcemy nie tylko przybliżyć Waszym dzieciom świat muzyki, ale również skomplikowany świat emocji. Poprzez muzykę oraz fabułę koncertów edukacyjnych chcemy, aby dzieci nauczyły się rozumieć siebie, swoje emocje i motywy swojego postępowania, aby umiały nazwać towarzyszące im emocje. Chcemy pokazać jak muzyka może być łatwym początkiem rozmowy na trudne – zwłaszcza dla małych dzieci – tematy.
Koncerty powstają na podstawie metody Lidii Bajkowskiej, autorki książki „Bajka o piosence i nutkach”. Scenariusz spotkania jest opracowany według autorskiego planu ramowego koncertu dla dzieci wypracowanego przez Dominikę Łukasiewicz.
Dominika Łukasiewicz– klarnecistka i pasjonatka wiedzy o muzyce klasycznej, rozwoju emocjonalnym dzieci, sposobach radzenia sobie ze stresem, metodach relaksacji. Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2020 w dziedzinie „Popularyzacja muzyki”. W 2017 roku uzyskała certyfikat uczenia metodą Lidii Bajkowskiej, autorki bajki „O piosence i nutkach” oraz prekursorki w dziedzinie prezentowania świata muzycznego dzieciom w Polsce. Przez 5 lat prowadząca audycje umuzykalniające z ramienia Filharmonii Dolnośląskiej oraz Niedzielne Poranki Muzyczne w Jeleniej Górze. W latach 2009-2011 instruktor dziecięcych programów Szkoły Muzycznej Yamaha. Od 2010 roku zatrudniona jako nauczyciel gry na klarnecie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze. Od 2021 roku nauczyciel gry na klarnecie w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze. Od 2020 roku prezes Stowarzyszenia Artystycznego FIVE UP i twórca programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Flaming Molto w Muzykolandii - Muzykalne ranczo

Koncert skierowany do dzieci starszych. Dwulatki miały problem ze skupieniem uwagi, trochę się nudziły Jedna maskotka-flaming i artyści powaznie stojący na scenie to trochę za mało dla tej grupy wiekowej. Cena biletu wysoka w stosunku do jakości koncertu. Inicjatywa fajna tylko mało kreatywna.
M.D. 24.04.2023 19:49
Flaming Molto w Muzykolandii - Muzykalne ranczo
Wrocław, 23.04.2023
Klub Firlej
Bardzo przyjemne wydarzenie muzyczne dla maluchów, również miłe dla ucha dla rodziców. Nauka o muzyce poprzez zabawę, piosenki, ruch jest bardzo rozwijająca. Przemiła Pani prowadząca.
Anna 24.04.2023 08:35
Flaming Molto w Muzykolandii - Muzykalne ranczo
Wrocław, 23.04.2023
Klub Firlej

Polecane z kategorii dla dzieci