Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Wrocław 2023/2024


Klub Rodzica: Literaturka. Ptasie sprawy

 KUP BILET

Klub Rodzica – Długopis 3D: rysujemy choinki i bombki

Wyprzedane

Klub Rodzica: Robimy ozdoby świąteczne

 KUP BILET

Klub Rodzica – Majsterkowanie w MultiCentrum: świąteczne ozdoby z drewna

Wyprzedane

Klub Rodzica: Zimowy szlak zmysłów

 KUP BILET

'Dziwne przygody Koziołka Matołka' - Familijne Kino z Muzyką na Żywo

 KUP BILET

Klub Rodzica: Zabawa w teatr

 KUP BILET

Klub Rodzica - Spotkania przy huśtawkach

 KUP BILET

Klub Rodzica – świąteczne wianki

Wyprzedane

Klub Rodzica - Berkowe zabawy i figliki

 KUP BILET

Dziewczynka z Zapałkami - Artystyczni

 KUP BILET

Pingwiny Wracają do Gry

Wyprzedane

Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika

Wyprzedane

Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika

 KUP BILET

Teatr Cieni Baśni Andersena

 KUP BILET

Molto w świecie bajek Disneya

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Wrocław 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

We Wrocławiu każde dziecko znajdzie coś dla siebie. W tym mieście zarówno na starszych, jak i najmłodszych czeka masa atrakcji. Niezależnie od tego, czy są to wakacje, ferie zimowe czy po prostu weekend – w stolicy województwa dolnośląskiego można wziąć udział w warsztatach plastycznych, obejrzeć filmy czy bardzo ciekawe spektakle lub koncerty.

Wydarzenia Wrocław 2023/2024, czyli jak ciekawie spędzić weekend, wakacje lub ferie w tym mieście

W weekend lub w tygodniu polecamy wizytę w jednym z wielu ośrodków kultury we Wrocławiu. W tym mieście możemy liczyć na bardzo rozbudowaną i bogatą ofertę dla dzieci w każdym wieku. Organizowane są tutaj warsztaty majsterkowania czy robotyki. Wiele pociech z pewnością zainteresują pokazy filmów i projekcje bajek. We Wrocławiu czeka na Was sporo atrakcji, które dopełnia szeroki repertuar teatrów i kin. Aby być na bieżąco z ofertą kulturalną Wrocławia, warto zapisać się do naszego newslettera i pobrać naszą aplikację mobilną. Dzięki temu już nic ciekawego nie ominie ani Was, ani Waszych pociech.

Imprezy Wrocław 2023/2024 – gdzie zabrać małe i nieco starsze pociechy?

Gdzie szukać ciekawych wydarzeń we Wrocławiu? Na pewno warto odwiedzić jedno z następujących miejsc. Na początku warto zatrzymać się we wrocławskim Teatrze Lalek. To wyjątkowy punkt na kulturalnej mapie tego miasta. Proponuje on wspaniałą ofertę dla małych i nieco starszych dzieci. Kolejne miejsce to Impart, w którym odbywają się znakomite spektakle, a także koncerty. Warto również odwiedzić Teatr Muzyczny Capitol czy Salę Koncertową Radia Wrocław. Liczne atrakcyjne wydarzenia dla najmłodszych organizowane są ponadto w jednej z sal Starego Klasztoru, a także w Kinie Nowe Horyzonty.

Wybierasz się na wakacje? A może szukać prezentu dla małego miłośnika sztuki i kultury? Wejściówki na najlepsze wydarzenia w całym kraju znajdziesz w naszym serwisie. Śledź na bieżąco naszą ofertę, dzięki której Twoje dziecko i Ty nigdy nie będziecie się nudzić.

Atrakcje Wrocław 2023/2024 – co jeszcze warto zobaczyć?

We Wrocławiu wraz z dziećmi warto wybrać się również do Parku Trampolin, Kolejkowa, Hydropolis, a także odwiedzić Interaktywny Plac Zabaw. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszy się również Park Iluminacji, ZOO i Afrykarium, Aquapark i wiele, wiele innych miejsc. W stolicy Dolnego Śląska zarówno dzieci, jak i dorośli mogą spędzać wolny czas na wiele sposobów – w organizacji weekendu zawsze pomocna jest Biletyna z masą interesujących wydarzeń.

Ostatnio dodane w kategorii Dla dzieci