dla dzieci

Kryształowa Królowa Śniegu

dla dzieci

Kryształowa Królowa Śniegu

Kryształowa Królowa Śniegu - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Kryształowa Królowa Śniegu - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

Opowieść powstała na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Jest to historia chłopca imieniem Kaj, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną go do gry dobra i zła. Gerda, siostra chłopca, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena. Czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu? Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Pierwszorzędna gra aktorów. Przepiękne stroje i bardzo dobry pomysł na zaangażowanie w spektakl również dzieci z widowni.
Wspaniały występ. Bardzo profesjonalnie. Świetna zabawa dla małych i duzych
Super przedstawienie!
Bardzo fajne bo córce się podobało
super przedstawienie Polecam
Dzieci były bardzo zadowolone
Córce się podobało więc Super
Fantastyczne przedstawienie. Gra aktorska i śpiew na wysokim poziomie. Świetna integracja z publicznością. Dzieci zachwycone
Wspaniałe przedstawienie
Wspaniałe przedstawienie, zadowolone dzieci! oby takich więcej w TZR!
Przedstawienie cikawe pełne uśmiechu zabawy piosenek dla dzieci u dorosłych. Polecam ciekawe efekty i dobra gra aktorska.

Polecane

Rybnik inne wydarzenia