Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Między Nami Smokami

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Między Nami Smokami


Jak działają recenzje?
Świetny występ dla dzieci, wszystko było ciekawe i szczególnie interakcja z salą.
Den 21.04.2023 12:30
Uważam,że przedstawienie dla dzieci było zdecydowanie za długie i źle przygotowane. Panowie nie byli przygotowani nawet do podkładania się pod playback. Piosenki słabe,nie wyraźne teksty. Brak jakiejkolwiek fabuły. Interaktywnym przedstawieniem w ogóle bym go nie określiła. Na taką ilość dzieci nie przygotowane zupełnie. Cena biletów w stosunku do jakości kompletnie nieadekwatna. Przedstawienie oceniam (moje dzieci również) jako bardzo słabe.
Karolina 19.04.2023 20:53
Ela 19.04.2023 11:39
Przedstawienie teatralne, z interaktywnym nie ma nic wspólnego. Zdecydowanie dla starszych dzieci - tak plus 6, dla młodszych było niestety nudne. Fabuła ciekawa, ale wyobrażałam sobie coś lepszego dlatego 4.
Asia 18.04.2023 13:41
Niestety mocno zawiedliśmy się na przedstawieniu. Biorąc pod uwagę cenę wydarzenia to spodziewaliśmy się czegoście znacznie lepszego. Największym atutem przedstawienia była scenografia i kostiumy, ale na tym się kończy. Piosenki z playbacku, dialogi z playbacku. Jakość nagłośnienia powodowała że teksty piosenek i część dialogów były niezrozumiała. Teatr 4 aktorów ( w tym 1 smok). Teksty aktorów w zamyśle pewnie miały być zabawne dla dorosłego widza- bo dziecko nie wiele z nich było w stanie zrozumieć- niestety były żenujące. Podsumowując, było to najsłabsze przedstawienie na jakim do tej pory byliśmy, a zaliczyliśmy ich całkiem sporo.
18.04.2023 10:42
Całkiem udane przedstawienie. Smok fajny. Z kolei zabawy dla dzieci średnie, za mało interakcji. Nagłośnienie nieciekawe (dzwiek jak nagrany i odtworzony).
Jupi 15.04.2023 19:06
Między Nami Smokami
Toruń, 14.04.2023
Aula UMK
Byłam wczoraj z dziećmi na spektaklu "Między Nami Smokami" i jestem zdziwiona marną jakością tego wydarzenia, zarówno pod względem fabularnym (słaba fabuła, wiele nieciekawych, niezrozumiałych dla dzieci rozmów, brak wyraźnej konsekwencji wydarzeń, brak jasnego morału) jak i artystycznym (sztuczny dźwięk z "playbacku", aktorzy nawet mikrofonów nie mieli, był jeden moment w którym aktor coś powiedział naprawdę, ale słyszały to tylko pierwsze rzędy) , sztuczna gra aktorska. Zresztą nagrany dźwięk również pozostawiał wiele do życzenia, w spektaklu było sporo piosenek, ale słowa zlewały się i czasami w ogóle nie było wiadomo o czym jest śpiewane. Playback sprawia też, że aktorzy jednak mniej wczuwają się w rolę, jest to naturalne - gdy naprawdę trzeba krzyknąć, całe ciało to robi, natomiast gdy tylko udajemy, to widać, że jest to udawane. Dzieci się nudziły, dorośli patrzyli na zegarki, widziałam to również w rzędach przed nami. Nie polecam tego spektaklu.
Dziewczyna z widowni 14.04.2023 13:45
Wydarzenie raczej dla dzieci poniżej lat 6, 7mio latek trochę się nudził. Wszystko z playbecku, I jakoś piosenek słaba, ciężko było zrozumieć o czym śpiewają.
Dora 14.04.2023 10:43
Przedstawienie nudne, dla 7 latka i dla mnie. Wyszliśmy po godzinie. Aktorzy mówili z playbacku ale było to bardzo widoczne, jeden aktor to chyba nawet nie do końca znał tekst. Nagłośnienie średnie, tekst z piosenek nie był zrozumiały. Z przykrością, ale nie polecam. Plus za scenografie i kostiumy smoków.
M. 14.04.2023 10:30
Beznadziejna narracja , fabuła ani bajkowa ani realistyczna,nieodpowiednia dla dzieci.Długie piosenki, nużące,brak interaktywności,wciągania dzieci do zabawy.Nudno ,żadnego przesłania,smętne piosenki bez szansy zaiteresowania nimi dzieci. Słabe aktorstwo, generalnie brak perspektywy dziecka.Marna scenografia.Nie polecam,dzieci się strasznie nudziły.
PLISZKA 14.04.2023 09:16
Bardzo słabe przedstawienie 0.5/10 , minimum wysiłku i organizacji, "aktorzy" nie wydobywają z siebie żadnego dźwięku, wszystko jest nagrane a postacie tylko poruszają ustami - full dubbing . Najgorzej wydane wydane pieniądze . Nie polecam, dzieci po 10 minutach chciały wychodzić. Wystrój, gadżety do spektaklu to dramat. Postacie i "smok" to pomyłka. Brak morału , żadnego pozytywnego przesłania. Ostrzegam zapłaciłem za bilet 55pln dla całej rodziny to 220pln. Najgorzej wydane pieniądze w życiu.
Ben 14.04.2023 08:49