Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Mikołajki jak z Bajki!

dla dzieci

Mikołajki jak z Bajki!

Mikołajki jak z Bajki! - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mikołajki jak z Bajki z Ruphertem i Rico
W oczekiwaniu na zbliżające się wielkimi krokami Mikołajki pragniemy zaprosić naszych najmłodszych milusińskich wraz z rodzinami na jedno z najlepszych widowisk świątecznych z udziałem Świętego Mikołaja. „Mikołajki jak z bajki” to widowiskowe przedstawienie z fantastyczną interaktywną fabułą, melodyjnymi piosenkami oraz tym na co dzieci czekają najbardziej czyli wizytą Świętego Mikołaja.
Jeden z najlepszych duetów klaunów cyrkowych, czyli Ruphert i Rico jako główni bohaterowie przedstawienia przygotują dla nas niezapomniane widowisko, które przeniesie wszystkich w fantastyczną zimowo-świąteczną krainę, wypełnioną bajkową iluminacją świetlną. Ten niepowtarzalny duet, tańcem, śpiewem i muzyką zapewni zabawę w świątecznym klimacie. W tym wyjątkowym dniu każdy nawet najmłodszy uczestnik z pewnością zechce wcielić się w rolę pomocnika Świętego Mikołaja. Tego dnia nie zabraknie dziecięcej radości i dobrej zabawy a wszystko to w iście mikołajkowej atmosferze.
Wydarzenie odbędzie się 30 listopada 2023 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sekretariacie CKiS lub na biletyna.pl

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Mikołajki jak z Bajki!


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci