Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Niesamowite przygody 10 skarpetek

dla dzieci

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Niesamowite przygody 10 skarpetek - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” które wyreżyseruje Jarosław Antoniuk przy współpracy z rodzimymi twórcami: Przemysławem Karwowskim i Bogdanem Szczepańskim oraz doskonale znaną w Łomży Evą Farkasovą, odpowiedzialną za kostiumy. Będzie to ciepła familijna opowieść o problematycznych elementach garderoby, które giną często w niewyjaśnionych okolicznościach podczas prania. Najmłodsi dowiedzą się, że tak naprawdę zaginione skarpetki wyruszają w szeroki świat i doświadczają wielu ciekawych przygód.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Biała Podlaska

Brak wydarzeń w: Biała Podlaska

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Niesamowite przygody 10 skarpetek


Jak działają recenzje?
Spektakl był rewelacyjny. Dzici są bardzo zadowolone. Sama te się nie nudziłam 😉
Julia*** 07.04.2023 09:45
Jestem fanką Teatru Lalki i Aktora w Łomży od prawie 30 lat, moim zdaniem to jedno z ich najlepszych przedstawień. Świetnie się bawiliśmy. Córka kolejnego dnia poszła na dogrywkę z przedszkolem i znów się uśmiała. Była interakcja z publicznością (warto usiąść w 1. rzędzie :), spontaniczne żarty sytuacyjne. Świetna adaptacja książki. W połowie przedstawienia większość dzieci była już pod sceną, co chyba najlepiej świadczy o ich stopniu zainteresowania sztuką.
Ania 03.04.2023 17:31
SUPER PRZEDSTAWIENIE. TEATR Z ŁOMŻY JAK ZAWSZE NIEZAWODNY:)
MARZENA 03.04.2023 11:40
Świetne prezdstawienie dla dzieci i dorosłych. Bardzo dobre nagłośnienie. Aktorzy bardzo dobrze wczuli sie w rolę dzieki czemu dzieci były zachwycone małą scenką na której tak wiele sie działo. Moja córka miała frajdę i rozpoznawała wszystko z przeczytanej książki.
MAR 03.04.2023 10:39

Polecane z kategorii dla dzieci