Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Nikt nic nie wie - improwizacja dla dzieci

dla dzieci

Nikt nic nie wie - improwizacja dla dzieci

Nikt nic nie wie - improwizacja dla dzieci - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp: 25 zł, online lub w DK Kadr

Wyjątkowe wydarzenie dla dzieci.
To komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z dziećmi wymyślamy i nadajemy bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom.
Mali widzowie pomagają nam w stworzeniu świata i bohaterów.
Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się, że młoda widownia jest angażowana przez nas również na scenie!

Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 4 do 10 lat. Ale gwarantujemy, że dorosła widownia również będzie bawić się wyśmienicie.

Jak to działa?
• Najpierw się rozgrzewamy! – Wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem.
• Później wspólnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

Serdecznie zapraszamy!

Występujemy w składzie: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka, Jan Wasilewski

Czas trwania: około 60 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Nikt nic nie wie - improwizacja dla dzieci


Jak działają recenzje?
Występ, pomimo świetngo aktorstwa i zdolności improwizacyjnych, był w większości niedostosowany do wieku dzieci (4-10) lat, na widowni były głownie dzieci młodsze (4-6lat). Używane słownictwo, zwroty i całe zdania były zupełnie niezrozumiałe dla dzieci. Było bardzo dużo zwrótów anglojęzycznych (influencer, makeover, design itp), zwrotów ze slangu młodzieżowego i odniesien kulturowych, zupełnie nie zrozumiałych dla dzieci. Poza ostatnią częścią z dinozaurem, dzieci się w większości nudziły.
Ola 10.10.2022 12:09
7-letni syn bardzo zadowolony! Nawet 11-latek się nie nudził. Zaangażowani aktorzy o duża dawka kreatywności obudzona w dzieciach!
Magdalena 10.10.2022 09:23
Przestawienie bardzo ciekawe, ale zdecydowanie bardziej dla dzieci 10+.
Agata 10.10.2022 09:06

Polecane z kategorii dla dzieci