dla dzieci

Pomocnicy Świętego Mikołaja - Prot i Filip

dla dzieci

Pomocnicy Świętego Mikołaja - Prot i Filip

Pomocnicy Świętego Mikołaja - Prot i Filip - Bilety na wydarzenie dla dzieci

To kolejne spotkanie z wesołymi przyjaciółmi. Tym razem spotkają się ze sobą w dniu Wigilii, przygotowując się na przyjście Mikołaja.

Prot upiekł świąteczny piernik, Filip ubiera choinkę i śpiewa kolędy, rozmawiają o wymarzonych prezentach… Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w magicznej, zimowej atmosferze, oczekiwać na przyjście upragnionego gości. Jednak nagle orientują się, że zapomnieli napisać do niego list! Ten „mały” szczegół rozpęta istną lawinę zabawnych wydarzeń i zaskakujących spotkań.
Jak to możliwe, że w tak małym mieszkanku zmieści się Czerwononosy Renifer Rudolf? Czy rzeczywiście w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem? Czemu opłatek jest tak cienki? Dlaczego Jezuskowi w żłobku nie było zimno?

Na te i inne pytania, odpowiemy Wam na spektaklu Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip!

Dużym walorem naszego spektaklu jest czynny udział dzieci w przedstawieniu. Wraz z głównymi bohaterami ubierają choinkę, pomagają w śpiewaniu kolęd i świątecznych piosenek. Spektakl poprzez różne formy teatralne, takie jak żywy aktor, teatr cieni, lalka, ma na celu w sposób lekki i przystępny zapoznać dzieci z tradycją świąt Bożego Narodzenia.

Premiera: 27 listopada 2016

Reżyseria: Sebastian Skoczeń
Scenariusz: Aleksandra Utracka-Skoczeń Scenografia projekt graficzny: Emilia Ćwiecznikowska Muzyka: Renata Baszun Występują: Sebastian Skoczeń i Jasiek

Zdjęcia: Przemek Chudkiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pomocnicy Świętego Mikołaja - Prot i Filip

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci