dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Ptasie Melodie "Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Ptasie Melodie "Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń"

Poranek Familijny - Teatr Ptasie Melodie "Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatr Ptasie Melodie „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń”, spektakl dla dzieci od lat 3

po spektaklu animacje dla dzieci z wyjątkowym gościem – Mikołajem

scen. i reż.: Natalia Rewieńska, Natalia Szulc, muz.: Marcin Rumiński

wyst.: Natalia Rewieńska, Natalia Szulc, Sławomir Witkowski

O spektaklu: W odległej mroźnej krainie przykrytej wielką warstwą śniegu mały i niesforny Bałwanek Kuleczka buntuje się przeciwko swojej mamie. Wielka siła marzeń w cudowny sposób przenosi go z domu do krainy mu nieznanej, tuż na wyciągnięcie naszej ręki.

Bałwanek spotyka na swej drodze bohaterów, którzy rozmową i zabawą przekazują mu pewne mądrości. Czego nauczy go wesoła piłkarka Ania? Czy Pani Policjantka przedstawi mu zasady zachowania na ulicy? Jaki płynie morał ze spotkania z Psem i czy Sowa Mądra Głowa pomoże Bałwankowi wrócić do domu?

Po spektaklu animacje poprowadzą aktorzy Teatru Ptasie Melodie w kostiumach bajkowych. Jeden z aktorów wcieli się w rolę Mikołaja. Zabawy ruchowe, wspólne śpiewanie, taniec, zagadki na temat Mikołaja, wspólne zdjęcie z Mikołajem. Na zakończenie dzieci otrzymują od aktorów kolorowanki z postaciami z bajki.

www.teatrptasiemelodie.pl

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Ptasie Melodie "Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń"

Nie porywający spektakl, scenografia biedna, wręcz jej brak, kostiumy brzydkie (w porównaniu z innymi teatrami, które występują w DKŚ.) Były duże starania aktorów, ale jednak oczekuje się czegoś więcej... Spektaklem bym tego nie nazwała, bardziej zabawą czy animacją.
Bardzo dobre przedstawieni. Mój 4- letni wnuk i ja bardzo dobrz bawiliśmy się.
Bawiliśmy się świetnie, aktorzy dali z siebie wszystko co najlepsze- trzy pokolenia rodziny bawiły się świetnie, jedynie końcówka straciła tempo- wskazana bardziej porywajaca piosenka końcowa.
Było świetnie !!

Polecane z kategorii dla dzieci