dla dzieci

Rodzinne warsztaty artystyczne

dla dzieci

Rodzinne warsztaty artystyczne

Rodzinne warsztaty artystyczne - Bilety na wydarzenie dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

RODZINNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE - cykl comiesięczny

Zapraszamy na rodzinne warsztaty artystyczne, których celem jest stworzenie okazji do przeżywania radości ze wspólnej rodzinnej twórczości. Dzięki różnorodnym technikom plastycznym i materiałom dzieci wraz z rodzicami wykonają kreatywne zabawki, ozdoby świąteczne i przedmioty do codziennego użytku. Dają one możliwość radosnego współdziałania rodziców z dziećmi w atmosferze relaksu i zabawy, a efekt pracy - ogromną satysfakcję.

Warsztaty przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 3 - 10 lat (lub starszych, jeżeli jest zainteresowanie i ochota :)

Warsztaty prowadzi Beata Czaplejewicz, pedagog i architekt wnętrz.

"Szaleństwo karnawałowych masek"
Oj, będzie się działo! Piórka, brokat, cekiny, wstążki… Jak przystało na karnawał!
Zrobisz tyle masek, ile zechcesz.

!!!! WAŻNE !!!
W ramach jednego biletu wchodzi 1 dziecko + 1 opiekun.


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Łomianki

Brak wydarzeń w: Łomianki

Recenzje i opinie: Rodzinne warsztaty artystyczne

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci