dla dzieci

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

dla dzieci

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl "Tajemnica Bańki Szczęścia", w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach! Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Uczniowie magicznej "BUL-BUL SZKOŁY": urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka "BUL-BUL SZKOŁY" - Wróżka Czarodziejówna: pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki - ku wielkiemu zachwytowi widzów - dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek - młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu... Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który - jak się okazuje - jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej - Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!
Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii - Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a wyjątkowa Wróżka Czarodziejówna zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem. Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie...

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Przepięknie
Iskierka 13.12.2021 10:23
Polecam
Spektakl byf fajny, dobrze sie bawilem, bylo wesolo, banki byly super
Wspaniały spektakl, dzieci były zachwycone🙂
Liczyliśmy na większe show
Bardzo dobry spektakl, naszej 4,5 letniej wnuczce się podobał, nam dziadkom również. Jedynym mankamentem była słaba widoczność dla dziecka z odleglejszych rzędów. Niestety sala z widownią usytuowaną na poziomej płycie (bez nachylenia)uniemożliwia dobrą widoczność przedstawienia, zwłaszcza, że oprócz dzieci jest wielu dorosłych, którzy skutecznie zasłaniają. Wnuczka po spektaklu zadeklarowała, że jak będzie następna część spektaklu to też chce ją obejrzeć.
Dzieciom się bardzo podobało, a to najważniejsze.
Fantastyczne show !
Ogólnie występ podobał mi się, super atrakcja dla dzieci, jednakże biorąc pod uwagę, że był to mój drugi pokaz stwierdzam, że poprzednim razem bardziej mi się podobało, było bardziej widowiskowo i więcej sztuczek z bańkami.
Nieadekwatna cena w stosunku do jakości przedstawieniay
Marne przedstawienie, głównie opiera się na puszczaniu baniek i to takim raczej z ulicy, aktorzy nawet nie grają tylko wszystko leci z playback-u. Chodzimy z dziecmi w różne miejsca, ale takiego kiczu dawno nie widziałam. Zupełnie niewarte tej ceny, którą zapłacilismy.
Fajne widowisko ale raczej dla młodszych dzieci (2-6 lat). Głos odtwarzany... przedstawienie trochę za długie... bez przerwy. Show tak na prawdę atrakcyjne dla pierwszych 3 rzędów. Oraganizacja kiepska.
Bajeczne przedstawienie , dzieci pełne szczescia i uśmiechu . Polecamy
Dziecku się podobało, ale moim zdaniem występ nie był warty tych pieniędzy. Głos z playbacku, sztuczki często nie wychodziły. Gra aktorska dr bulbulasa chyba trochę uratowała sytuację
bardzo fajnie
pawel 11.10.2018 10:50
Bańki jak zawsze cieszą i bawią, natomiast nie za bardzo wiadomo mi było do jakiej publiczności spektakl był kierowany. Cena za bilet sugerowała coś znacznie bardziej dopracowanego niż było. Moje dzieci 9 i 5 lat trochę się nudziły.
Rewelacyjny pokaz, dzieciaki zachwycone!!!
Córka bardzo zainteresowana i bardzo jej się podobało. Mama również zachwycona :)
Występ był super. Moja 6-letnia córka była zachwycona.
zadowolona 08.10.2018 14:43
Wspaniała zabawa. Super spektakl. Jesteśmy zachwyceni.
Genek 08.10.2018 09:03
Ciekawe i dobrze wykonane triki z bańkami, które nawet na dorosłych robiły wrażenie. Przedstawienie byłoby dużo lepsze, gdyby aktorzy wygłaszali swe kwestie, nie zaś dopasowywali swoją mimikę i ruch warg do dubbingowanego tekstu.
Luke 08.10.2018 08:48
Bardzo fajny występ. Trochę jednak pokrzywdzone sa dzieci w tylnych rzędach, ponieważ nie maja dostepu do baniek. Najwieksza frajda w zbijaniu baniek.
paszjo 08.10.2018 07:39
Spektakl ciekawy, atrakcyjny wizualnie dla dzieci. Niestety organizacyjnie bardzo słaby. Nie sądziłam, że zakup biletów w pierwszym rzędzie będzie wiązał się z tym, że moje dziecko będzie nieustannie popychane przez inne dzieci tłoczące się pod sceną. Niestety organizatorzy nie potrafili wyegzekwować zajmowanie zakupionych miejsc. W efekcie ani przestraszone dziecko, ani podeptana mama nie mogli cieszyć się spektaklem.
Podobało mi się, kolorowo, dużo baniek, dzieci żywo reagowały, sala pełna
super!
Bardzo fajne przedstawienie!!!!!
Przedstawienie ładne, bańki zawsze są fascynujące szczególnie gdy są takie okazałe. Jednak uważamy że cena niewspółmierna do jakości. Zdaję sobie sprawę z tego, że to przedstawienie w szczególności dla dzieci, ale wydaje mi się, że przy takim zapotrzebowaniu na tego typu atrakcje (pełna sala) i przy takiej cenie - 55zł za bilet, oczekiwałoby się lepszej precyzji (np. zgrania tego co mówi postać na ekranie z tym co rzeczywiście słyszymy). Postać Bulbulasa niesamowita, jego pokaz baniek również.
Bańki mydlane robiły wrazenie, natomiast aktorzy na scenie mówiący z playbacku.. no cóż 60 zl to za dużo.
Świetna zabawa dla mamy i synka. Wartka akcja, moc kolorów i atrakcji!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci