Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Recepta na odwagę"

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Recepta na odwagę"

Teatralny Poranek Bajkowy "Recepta na odwagę" - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Recepta na odwagę” to spektakl dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym.
Głównymi postaciami są doskonale znani naszym dzieciom mieszkańcy lasów: dwa zające, puchacz, kruk oraz wilk. Kicek to wesoły i bystry zajączek, któremu brakuje odwagi, tak potrzebnej, gdy mieszka się w lesie. W jej zdobyciu próbuje pomóc mu dziadek Skakazjusz, aranżujący różne sytuacje mające sprawić, aby Kicek przestał wszystkiego się bać. Czy uda się uczynić z Kicka odważnego zająca? Wszystkiego dowiemy się podczas spektaklu.
Nieskomplikowana fabuła, rozliczne perypetie pomiędzy bohaterami wynikające z ich naturalnych cech, tworzą jasną i zrozumiałą całość. Dostarczają uczestnikom wielu wrażeń estetycznych, artystycznych i oczywiście dobrą zabawę.
„Recepta na odwagę” to nie tylko efektowne i kolorowe dekoracje, wesołe i zabawne przygody, czy też melodyjne i łatwo wpadające w ucho piosenki. To także pouczająca opowieść dla najmłodszych widzów, podpowiadająca im jak ważne jest niesienie pomocy.

Wiek 3+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Teatralny Poranek Bajkowy "Recepta na odwagę"


Jak działają recenzje?
Bardzo ciekawe przedstawienie, ale dla dzieci do max lat 6-7. Syn 8 lat trochę się już nudził. Aktorzy bardzo zaangażowani, interesujące i zaangażowana publiczność
03.04.2023 12:15

Polecane z kategorii dla dzieci