Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Teatrzyk dla dzieci "Bezpieczny Świat"

dla dzieci

Teatrzyk dla dzieci "Bezpieczny Świat"

Teatrzyk dla dzieci "Bezpieczny Świat" - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Bezpieczny świat"
Mała mieszkanka planety Totitu o imieniu Tuti, wyrusza w kosmiczną podróż. Przypadkiem trafia na planetę Ziemia i wraz z dziećmi poznaje zasady bezpieczeństwa. Autorskie przedstawienie, uczące dzieci podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w ruchu ulicznym oraz podczas zabaw. Bajka o charakterze interaktywnym.

Aspekt edukacyjny:
Spektakl w nienachalny sposób porusza tematykę ekologii i tego, jak my - jako ludzie - możemy dbać o utrzymanie harmonii środowiska naturalnego. Dzieci poprzez uczestnictwo w przedstawieniu utrwalają swoją wiedzę na temat codziennych proekologicznych działań i potrzeb naszej Planety. Istotnym morałem spektaklu jest również potrzeba akceptacji inności - szacunku wobec drugiego człowieka i doceniania tego, co w nas wyjątkowe.

Teatr Urwis
Teatr „Urwis” chciałby Państwu zaproponować ofertę przedstawień interaktywnych dla dzieci. Nasze spektakle kierujemy do dzieci w wieku 1-10 lat. Czas trwania przedstawienia wynosi ok. 45 minut. Bajki, które wykonujemy są interaktywne – dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu oraz występują w niektórych scenach z aktorami. Zespół składa się z dwojga aktorów i w zależności od bajki, występuje w niej kilka postaci scenicznych. Spektakle są oryginalne, w każdej bajce wykorzystujemy własną muzykę oraz ciekawe efekty dźwiękowe, które zwiększają percepcję u dzieci. Estetyczne kostiumy i scenografia pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Łomianki

Brak wydarzeń w: Łomianki

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Teatrzyk dla dzieci "Bezpieczny Świat"


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci