film
Ból i blask

film

Ból i blask

Ból i blask - Bilety do kina

Ból i blask - Gdańsk Kino Kameralne Cafe | Kupuj Bilety Online

„Ból i blask” to kilka dni z życia wybitnego reżysera – jego namiętności, zwątpienia i tajemnice. Bez upiększeń, tylko szczerość i prawda. Autobiograficzne arcydzieło Pedro Almodóvara z udziałem Penélope Cruz i Antonio Banderasa (nagroda dla najlepszego aktora na tegorocznym festiwalu w Cannes).

Salvador Mallo, kultowy hiszpański reżyser filmowy, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, przeżywa na nowo najważniejsze momenty swojego życia. Wraca myślami do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej dziewiczej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina pierwsze spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń z przeszłości, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.08.2019, 20:30 Kino Kameralne Cafe
 KUP BILET
31.08.2019, 20:45 Kino Kameralne Cafe
 KUP BILET
01.09.2019, 18:00 Kino Kameralne Cafe
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje

Piękny film: o miłości, o przemijaniu, o dzieciństwie, o życiowych wyborach, a przede wszystkim o pogodzeniu się ze światem i z samym sobą. A do tego kadry jak z obrazów!

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia