film

Bo we mnie jest seks

film

Bo we mnie jest seks

Bo we mnie jest seks - Bilety do kina

Rok 1963. Gwiazda Kaliny Jędrusik (Maria Dębska) świeci pełnym blaskiem. Aktorka jest szczęśliwą żoną Stanisława Dygata (Leszek Lichota), ma gorący romans z młodym piosenkarzem, którego jej mąż całkowicie akceptuje. Jednak jej bezwstydna radość życia wielu razi i oburza. Po występie na Barbórce Kalina dowiaduje się, że krzyż, który wyeksponowała na dekolcie, zbulwersował władze ludowe. Dostaje zakaz występów telewizyjnych, który dla wysokiego rangą urzędnika pracującego w telewizji jest okazją do zemsty za nieodwzajemnione uczucie. Co w tej sytuacji zrobi Kalina? Czy uda jej się zachować niezależność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bo we mnie jest seks

pokaz nie odbył sie z powodu awarii sprzetu
Serial lekki postac Kaliny Jedrusik grana przez Marie Debska niezwykla charyzmatyczna . Warto obejrzec
Wspaniały film Realizacja restrykcji sanitarnych podczas seansu bez zastrzeżeń.
Przeciętny film. :(
Bardzo miła atmosfera. Duże poczucie bezpieczeństwa. Świetna organizacja. W takim kinie można poczuć się jak prawdziwy gość. Dziękujemy
Miejsce klimatyczne, jednak przyjęta formuła możliwości ciągłego wchodzenia z napojami różnej treści i wychodzenia po nie odrywała nas od filmu i rozpraszała. Polecam osobom, którym taki styl się podoba. Ja głównie idę na film do kina .
bardzo udany film
Bardzo dobry film polecam
Świetny film i bardzo klimatyczne kino …
Bardzo ciekawa koncepcja filmu, momentami musicalową. Perfekcyjne odtworzenie klimatu PRLu i ewidentne zauroczenie postaciami z tego okresu przez Panią reżyser.

Polecane z kategorii film