film

Co w duszy gra

film

Co w duszy gra

Co w duszy gra - Bilety do kina

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?". Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Co w duszy gra

Bardzo przyjemne kino, niewielkie. Bez jedzenia i chrupania. Film świetny, zabawny, przemyślany.
Wszystko super:)
Piękny budynek kina, sala kinowa. Film był wzruszający, dla trochę starszych dzieci niż 3 lata.
Sympatyczny film familijny, ale z przesłaniem, które nie dociera do dzieci w wieku przedszkolnym. Polecam raczej dla starszych dzieci:-). To była moja pierwsza wizyta w kinie w Otwocku i jestem mile zaskoczona. Wygodne fotele, dobre nagłośnienie.
Rewelacyjna bajka. Polecam.
Film świetny, aczkolwiek dla dzieci 8 i 6 lat nie wszystko było zrozumiałe. Według mnie to wartosciowa bajka z przesłaniem dla młodzieży i dorosłych:)
Wszystko super 👌
Film bardzo mi się podobał
Wszystko super. Jedyna uwaga że wg mnie to nie jest film dla dzieci, bardzo poważne przesłanie. Dla dzieci poniżej 10 roku życia nie polecam.
Fotele mogły by być stopniowane ponieważ moje 4 letnie dziecko nie sięgało do ekranu a siedzwenie na twardym podwyższeniu przez półtorej godz nie należało do najwygodniejszych
Film z "przekazem", być może nie do końca zrozumiałym dla małych dzieci. Świetna animacja i dubbing. Do pośmiania i wzruszenia.
Występu nie było ze względu na brak prądu. Informacja o tym fakcie dopiero na miejscu. Pani zaproponowała spektakl w następnym dniu, w ktorym akurat nie mogę. Powiedziała, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy a od jutra lockdown państwowy. Generalnie słabo.
Ciekawa animacja, wzruszająca...
Sandi 17.03.2021 16:20
Przyjemna bajka ładnie zrobiona. Z lekkim humorem . Polecam.
Zadowolony klient 15.03.2021 14:27
Film super z moralem nawet dla doroslych szukajacych jakiegos celu .natomiast nie. do konca dla mladszych dzieci bo go nie zrozumieja z uwagi na tematyke
Piękna bajka pod względem wizualnym, dźwiękowym i ppd względem fabuły. Dająca do myślenia... polecam dla małych ale i dla dorosłych.
super film z przesłaniem. Polecam!!!
Było fantastycznie, kino z klimatem i uprzejmą obsługa.
:)
Mateusz 14.03.2021 18:22
Bajka bardzo wartościowa, polecam każdemu dorosłemu 😀
Film ciekawy, pomysłowy, ładna animacja, fajna muzyka.
Aloiwa1 14.03.2021 12:34
Bajka raczej dla starszych dzieci i dorosłych, młodsze dzieci nie zrozumieją przesłania byłam z maluchami w wieku przedszkolnym i bywało że wogole się nie interesowały. Ja osobiście byłam zadowolona.
Pokaż bez uwag, trochę chłodno w sali ale wystarczy ubrać się ciepło :D
Super film, gorąco polecam!!!
Michal 12.03.2021 08:31
Świetny film! Zupełnie mnie zaskoczył konwencją i bardzo głębokim spojrzeniem na wszystko co przyziemne i zupełnie nieprzyziemne.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film