film
Last Christmas

film

Last Christmas

Last Christmas - Bilety do kina

Last Christmas - Sochaczew Kino Mazowsze | Kupuj Bilety Online

Emilia Clarke („Gra o Tron”), Henry Golding („Zwyczajna przysługa”, „Bajecznie bogaci Azjaci”) oraz Emma Thompson w nowym filmie Paula Feiga („Zwyczajna przysługa”, „Druhny”, „Agentka”), komedii romantycznej „Last Christmas”, inspirowanej przebojem George’a Michaela. Za scenariusz odpowiada nagrodzona Oscarem® Emma Thompson („Rozważna i romantyczna”, „Bridget Jones 3”).

Kate (Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

W filmie usłyszymy muzykę George’a Michaela, w tym nieśmiertelny świąteczny przebój „Last Chrsitmas”. Ale na fanów artysty czekają niespodzianki – w filmie pojawią się nieopublikowane dotąd piosenki megagwiazdy popu, człowieka, który sprzedał ponad 115 milionów egzemplarzy swoich – pełnych przebojów – płyt.

https://tylkohity.pl/filmy/last-christmas-363

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

15.12.2019, 18:00 Kino Mazowsze
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
16.12.2019, 18:00 Kino Mazowsze
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
17.12.2019, 18:00 Kino Mazowsze
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń w: Sochaczew

Recenzje

Zaskakujący finał :)

Polecane

Sochaczew inne wydarzenia