film

Na rauszu

film

Na rauszu

Na rauszu - Bilety do kina

"Na rauszu" opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Na rauszu

Nie wstrząsa, rozczarowuje scenariuszem, fabułą, aktorstwem. Poza tym nie ten krąg kulturowy, do nas, ludzi ze wschodu, przemawiają raczej "Żółty szalik", "Pod mocnym aniołem", "Moskwa - Pietuszki", albo "Narkotyki" i "Noc Walpurgii, czyli kroki komandora".
Miejsce samo w sobie klimatyczne, super! I to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywne Aspekty. Kino jest małe wiec kazda rozmowa a tym bardziej wchodzenie spóźnialskich gości z piwem było mocno denerwujące i zakłócało oglądanie filmu. Rozumiem, ze taki jest charakter kina i nie każdemu musi to odpowiadać. Mimo wszystko zrobie kolejne podejście.
Świetny film. Trochę śmiechu, trochę refleksji. Można nabrać dystansu do życia. Kino rewelacja!!!
Cudowne miejsce! Od teraz jak do kina to tylko do Kameralnego!
bananzgofrem 05.08.2021 09:27
Film rewelacyjny, poruszający do głębi, dający do myślenia.. jednocześnie pełen zabawnych momentów. Jeśli na seansie płaczesz, masz ciarki i śmiejesz się na głos - to jest to film wart obejrzenia!
Super***** Przemiła Pani szefowa pozdrowieniach
Film bardzo fajny, trochę za głośno. Sala trochę duszna, przydałaby się klimatyzacja. Oprócz tego nie mam zastrzeżeń.
Świetny film, czasem zabawny czasem smutny.
Miłe kameralne kino, wygodne fotele i cicha spokojna publiczność. Zero latającego popcornu, szeleszczących opakowań, można było czerpać z seansu to co najlepsze. Film na Rauszu okazał się strzałem w dziesiątkę, zabawny, czasami chwytający za serce, pokazujący alkoholizm od innej strony, nie tylko jako patologiczny aspekt ale tez jako odskocznie, to ze każdy potrzebuje czasem się odstresować, co nie oznacza ze staczamy się na dno. Oczywiście film nie jest pochwałom picia alkoholu, ale pokazuje go jako cześć naszej kultury, z dobrymi i złymi skutkami, ale jakże niezbędny. Sam film zagrany na najwyższym poziomie, świetna gra aktorska, wspaniałe zdjęcia oraz niezapomniana muzyka. Na pewno wrocimy na kolejne sense do tego kina bo warto!
Myślałem że będzie lepszy ale rola Madsena świetna :)
Świetny film, super kino...można nawet sączyć drinka do seansu:)
Film fantastyczny! polecam każdemu - scenariusz, gra aktorska i muzyka na najwyższym poziomie!
Angelika 21.06.2021 08:27
Super film polecam, budzi refleksje, zastanawia, Mads cudowny!!!!
wspaniały, śmieszno-gorzki film o kryzysie wieku średniego, poszukiwaniu sensu w życiu i wszechobecnym w każdym środowisku nadużywaniu alkoholu
Było super. Ciekawy i niebanalny film.
annser 13.06.2021 11:17
Super film!
Film świetny, zabawny i bardzo prawdziwy. Kino super. Spokojne, kameralne. Nic tylko polecać:)
Z przyczyn technicznych odbył się seans innego filmu ale otrzymałem bilety gratis na Na Rauszu. Ogólnie jestem zadowolony
Świetny film
Marta 23.05.2021 11:57
Świetny film, fantastyczna muza, a kino niezwykle klimatyczne! Polecam gorąco!
Świetny film!
Pan Matusiak 14.03.2021 12:10
B. kameralne , widzowie o dużej kulturze osobistej. Można skupić się na doznaniach estetycznych.
Polecam.
Šwietny
Cieszymy się, że mogliśmy obejrzeć seans akurat w tym kinie. Film rewelacyjny. Sala widowiskowa bardzo przyjazna, wygodne fotele. Pozdrawiamy przemiłą Panią na recepcji.
Rewelacyjny film- można i pośmiać się i popłakać. Daje do myślenia. Polecam!
Ula 08.03.2021 09:58
Świetny film. Rozbawia do łez i wzrusza do łez.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii film