Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

film

Noc horrorów: "Laleczka"/"Herezja"

film

Noc horrorów: "Laleczka"/"Herezja"

Noc horrorów: "Laleczka"/"Herezja" - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

“Laleczka” (godz. 18:45)

Współczesna wersja kultowego horroru. „Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki. W filmie występują: Aubrey Plaza („Ingrid wyrusza na Zachód”, „Legion”, „Parks and Recreation”) jako Karen, nominowany do nagród Tony i Emmy Brian Tyree Henry („Atlanta”, „Wdowy”, „Gdyby ulica Beale umiała mówić”) jako detektyw Mike Norris i Gabriel Bateman („Kiedy gasną światła”, „American Gothic”) jako Andy. Głosem kultowej lalki przemówi aktor Mark Hamill („Gwiezdne wojny”, „Templariusze”). „Laleczkę” wyreżyserował Lars Klevberg („Polaroid”), na podstawie scenariusza autorstwa Tylera Burtona Smitha (gry wideo „Sleeping Dogs”, „Quantum Break”). Film wyprodukowali David Katzenberg i Seth Grahame-Smith z KatzSmith Productions (horror „To”). Producentami wykonawczymi byli zaś Aaron Schmidt i Chris Ferguson.

“Herezja” (godz. 21:00)

Młoda kobieta – Persefona (Hannah Arterton) zostaje fałszywie oskarżona o czary i skazana na śmierć. Przed egzekucją ratuje ją interwencja tajemniczej Matki Wielebnej. Samozwańcza przywódczyni religijna oferuje Persefonie pomoc. Warunkiem jest wstąpienie do zakonu i zamieszanie w murach odosobnionego klasztoru, gdzie pokutę za grzechy odbywa już niewielka grupa upadłych kobiet. Po przybyciu na miejsce dziewczyna nękana jest przerażającymi wizjami i wkrótce uświadamia sobie, że ponury klasztor – tak naprawdę – jest siedliskiem zła, które wykracza daleko poza ludzkie pojmowanie.

Wstęp: bilet na pojedynczy seans: 12/15 PLN; karnet na 2 filmy: 20/25 PLN, do nabycia online lub w DK KADR

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Noc horrorów: "Laleczka"/"Herezja"

Bardzo przyjemne i przyjazne miejsce. Fajnie nagłośniona sala, wygodne fotele i pokaz, który niekoniecznie rozpoczyna się w nocy. Byłem z synem i obu nam się podobało. Zarówno obsługa, filmy i organizacja. Jedyny mały minusik - to brak sprzedaży popcornu. Niemniej jednak bez żadnego wahania zezwolono na wniesienie własnych chipsów. Pyszna herbata w bufecie! Szczerze polecamy i z pewnością weźmiemy udział w kolejnych wydarzeniach Domu Kultury KADR. p.s. Pan prowadzący wieczór filmowy (blondyn z brodą) - niesamowicie wesoły, ciepły, miły i uprzejmy. Przed projekcją ostrzegał nieletniego syna, że to pokaz grozy. Po pierwszym filmie pytał o wrażenia i po drugim gratulował odwagi. W przerwie nienachalnie zapytał innych o wrażenia, pomagał i objaśniał co trzeba. Wieczór filmowy to jedno, ale dzięki takim osobom ciepło wspomina się każde wydarzenie i warto dla takich ludzi wrócić na inne imprezy. Szczerze z synem - Gratulujemy pracownika!
Bartek 17.07.2019 18:29
Straszne fotele bardzo niewygodne, brak popkornu i picia,
Nick 14.07.2019 11:02

Polecane z kategorii film