Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2

film

Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2

Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2 - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

W nowej odsłonie serialowych przygód Basia uczy się tańca – zapoznaje się z dyscypliną i aktywnością fizyczną; w gotowaniu szuka nie tylko smaku, ale uczy się współpracy i pracy w zespole; podczas zakupów poznaje wartość pieniądza i mierzy się z trudną sztuką oporu przed reklamą, a w epizodzie o telewizorze – że istnieje świat ekranu, który może zastąpić wyobraźnię.

„Basia 2” to adaptacja czterech książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki – widzowie i czytelnicy kochają Basię za to, że jest zwykłą dziewczynką, z którą może utożsamić się każde dziecko, a z perypetiami Mamy i Taty – każdy rodzic.

„Basia 2” to cztery kolejne odcinki z serii przygód rezolutnej pięciolatki: „Basia i taniec”, „Basia i pieniądze”, „Basia i gotowanie” oraz „Basia i telewizor”.

Na podstawie serii książek „Basia” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Poranek filmowy dla dzieci: Basia 2


Jak działają recenzje?
Super. Dzieciaki zadowolone. Uwielbiaja Basię w każdej postaci. Dobrze, że sa jeszcze (nadal) takie filmy dla dzieci, ktòre dorosly ogląda bez zażenowania.
Tata Konik 16.09.2019 09:12
Basia jak zawsze super. Szkoda tylko, ze tak krotko. Moje dzieci były zawiedzione, ze te 4 filmiki były takie krótkie, ale za to bardzo im się podobało. Wstępniak na temat tworzenia filmu o Basi bardzo ciekawy dla rodzicow i starszych dzieci (6+) . Młodsze z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie się bajki"właściwej".
16.09.2019 08:52
Bardzo fajne wydarzenie dzieciaki zadowolone i chca więcej :)
Ilona 16.09.2019 08:29

Polecane z kategorii film