Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

film

Sylwestrowy Seans Operetkowy - "Zemsta Nietoperza". Retransmisja z Opery Wiedeńskiej

film

Sylwestrowy Seans Operetkowy - "Zemsta Nietoperza". Retransmisja z Opery Wiedeńskiej

Sylwestrowy Seans Operetkowy - "Zemsta Nietoperza". Retransmisja z Opery Wiedeńskiej - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na Sylwestrowy Seans Operetkowy. Specjalnie dla miłośników operetki mamy retransmisję "Zemsty Nietoperza" Johanna Straussa z Opery Wiedeńskiej. W przerwie retransmisji zapraszamy na sylwetrowy toast.

Legendarna Opera Wiedeńska prezentuje klasyczne wykonanie jednej z najsłynniejszych operetek świata, Zemsty nietoperza Johanna Straussa syna. Liczącą już kilkadziesiąt lat inscenizację tej legendarnej operetki (premiera w 1980 roku), którą z pietyzmem wyreżyserował dla Opery Wiedeńskiej Otto Schenk, zarejestrowano na potrzeby kin w 2012 roku, a wcześniej wielokrotnie i w różnych obsadach był pokazywany w austriackiej telewizji.

Tym roztańczonym i rozśpiewanym spektaklem dyryguje tym razem Franz Welser-Möst, jeden z najwybitniejszych dyrygentów operowych i operetkowych świata, na co dzień współpracujący między innym z Festiwalem w Salzburgu. Spektakl Opery Wiedeńskiej, jak głoszą krytycy od 40 lat, jest wzorcem wystawienia operetki. Trzy godziny świetnej zabawy przy dźwiękach walców, polek, czardaszy, galopów i marszy, przepiękne dekoracje i kostiumy, zabawna intryga i szampański humor – to czeka kinowych widzów.

W rolach głównych: Kurt Streit, Michaela Kaune, Alfred Šramek, Zoryana Kushpler, Rainer Trost, Markus Eiche, Daniela Fally

Reżyseria: Otto Schenk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

31.12.2022, 17:00 Teatr Ziemi Rybnickiej
2D
 KUP BILET
2D

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Sylwestrowy Seans Operetkowy - "Zemsta Nietoperza". Retransmisja z Opery Wiedeńskiej

Brak recenzji

Polecane z kategorii film

Ania

Ania

(206)

najbliższe wydarzenie
02.12.2022 17:00

bilety od 14.00 PLN

KUP BILET