SYLWESTER z kulturą!

Jaki Sylwester taki cały rok - warto spędzić go wyjątkowo. Przywitaj Nowy Rok w towarzystwie Twoich ulubionych artystów!

WYDARZENIA VOUCHER

Brak wydarzeń

Bardzo nam przykro ale pomimo szczegółowych poszukiwań nie mogliśmy odnaleźć wydarzeń spełniających podane kryteria

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy


Sylwester zbliża się wielkimi krokami! Możecie spędzić go w domu lub na szalonej imprezie ze znajomymi. Możecie też wybrać się na jedno z wydarzeń, na które bilety znajdziecie w serwisie biletyna.pl!

Sylwester — jedyna taka noc w roku

Jak co roku, 31 grudnia przyjdzie nam pożegnać stary rok i powitać nowy. Jak to zrobić? Pomysłów na spędzenie tej nocy jest wiele! Jedni spędzają ten czas w domu z rodziną, inni na domówkach ze znajomymi, a jeszcze inni wybierają wyjście z domu. Sylwestra możecie spędzić też w kinie, teatrze lub na występie ulubionego kabaretu. W znalezieniu interesującego wydarzenia pomoże Wam serwis biletyna.pl.

Nasz serwis powstał z myślą o osobach, które nie lubią się nudzić, zwłaszcza w sylwestrową noc. Za jego pośrednictwem znajdziecie konkretne wydarzenie należące do jednej z kilkunastu kategorii oraz kupicie na nie bilet — wszystko to bez wychodzenia z domu.

Wydarzenia — Sylwester w Waszym mieście

W każdej wolnej chwili chodzicie do teatru? Jesteście miłośnikami kabaretów? A może wolicie muzykę klasyczną? W Sylwestra możecie robić to, co kochacie i wybrać się na ulubiony spektakl czy koncert muzyki poważnej! Z pomocą biletyna.pl znajdziecie interesujące Was wydarzenie, a tych w na naszej stronie jest sporo.

Podzieliliśmy je dla Was na kategorie — znajdziecie wśród nich między innymi koncerty, spektakle, stand-upy, wydarzenia sportowe czy projekcje filmów. Nie zapominamy też o fanach i fankach sztuki. W serwisie biletyna.pl czekają też na Was bilety na długo wyczekiwane wystawy, również te dla najmłodszych.

Atrakcje i imprezy — Sylwester w różnych częściach Polski

Biletyna.pl to portal ogólnopolski, w którym znajdziecie bilety na wydarzenia rozgrywające się w całej Polsce. Oferujemy bilety na imprezy w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Lublin czy Trójmiasto.

Jak znaleźć wydarzenie sylwestrowe na naszej stronie? To proste! Wystarczy, że skorzystacie z widocznej u góry strony wyszukiwarki. Za pomocą dostępnych tam filtrów, w tym miejsca i daty, możecie przeglądać imprezy odbywające się w konkretnym terminie w Waszym mieście.