SYLWESTER z kulturą!

Jaki Sylwester taki cały rok - warto spędzić go wyjątkowo. Przywitaj Nowy Rok w towarzystwie Twoich ulubionych artystów!

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy


Sylwester zbliża się wielkimi krokami! Możecie spędzić go w domu lub na szalonej imprezie ze znajomymi. Możecie też wybrać się na jedno z wydarzeń, na które bilety znajdziecie w serwisie biletyna.pl!

Sylwester — jedyna taka noc w roku

Jak co roku, 31 grudnia przyjdzie nam pożegnać stary rok i powitać nowy. Jak to zrobić? Pomysłów na spędzenie tej nocy jest wiele! Jedni spędzają ten czas w domu z rodziną, inni na domówkach ze znajomymi, a jeszcze inni wybierają wyjście z domu. Sylwestra możecie spędzić też w kinie, teatrze lub na występie ulubionego kabaretu. W znalezieniu interesującego wydarzenia pomoże Wam serwis biletyna.pl.

Nasz serwis powstał z myślą o osobach, które nie lubią się nudzić, zwłaszcza w sylwestrową noc. Za jego pośrednictwem znajdziecie konkretne wydarzenie należące do jednej z kilkunastu kategorii oraz kupicie na nie bilet — wszystko to bez wychodzenia z domu.

Wydarzenia — Sylwester w Waszym mieście

W każdej wolnej chwili chodzicie do teatru? Jesteście miłośnikami kabaretów? A może wolicie muzykę klasyczną? W Sylwestra możecie robić to, co kochacie i wybrać się na ulubiony spektakl czy koncert muzyki poważnej! Z pomocą biletyna.pl znajdziecie interesujące Was wydarzenie, a tych w na naszej stronie jest sporo.

Podzieliliśmy je dla Was na kategorie — znajdziecie wśród nich między innymi koncerty, spektakle, stand-upy, wydarzenia sportowe czy projekcje filmów. Nie zapominamy też o fanach i fankach sztuki. W serwisie biletyna.pl czekają też na Was bilety na długo wyczekiwane wystawy, również te dla najmłodszych.

Atrakcje i imprezy — Sylwester w różnych częściach Polski

Biletyna.pl to portal ogólnopolski, w którym znajdziecie bilety na wydarzenia rozgrywające się w całej Polsce. Oferujemy bilety na imprezy w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Lublin czy Trójmiasto.

Jak znaleźć wydarzenie sylwestrowe na naszej stronie? To proste! Wystarczy, że skorzystacie z widocznej u góry strony wyszukiwarki. Za pomocą dostępnych tam filtrów, w tym miejsca i daty, możecie przeglądać imprezy odbywające się w konkretnym terminie w Waszym mieście.