Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

5. Gala Akrobreak w WCK

inne

5. Gala Akrobreak w WCK

5. Gala Akrobreak w WCK - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione
  1. Gala Akrobreak w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Jubileuszową Galę Akrobreak z okazji 5-lecia zespołu. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca, w środę, o godz. 18:30. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

„Akrobreak" to zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowane do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym. Prowadzone są w czterech grupach zaawansowania: rekreacyjnej, standard, masters oraz masters +.

  • Jubileusz 5-lecia Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury już przed nami. To niesamowite, że zespół istnieje już 5 lat, a pamiętam jakbym założył go wczoraj. Kilka osób na zajęciach, same materace. Potem zakupiliśmy pierwszy air-track, drugi, trzeci, następnie materace zeskokowe i powoli stworzyliśmy miejsce, w którym wszyscy mogą się rozwijać, skakać salta i śruby. Przed publicznością zaprezentujemy efekty naszej ciężkiej pracy w tym sezonie, w choreografii naszych zawodników i trenerów. Jestem niezwykle dumny ze wszystkich moich tancerzy i akrobatów, którzy uwierzyli we mnie i w moją pasję i sami ją przejęli kontynuując tę przygodę. Gala, którą tworzymy będzie podsumowaniem całokształtu pracy naszego zespołu. Spotkanie z publicznością jest idealną okazją, podczas której możemy zaprezentować nasze umiejętności przed osobami, które są ważne w naszym życiu, rodzicami, dziadkami oraz całą naszą społecznością, która nas wspiera i chętnie z nami współpracuje. - mówi Marcin Kost, trener Akrobreak.

Zajęcia „ Akrobreak" to niepowtarzalna okazja do szlifowania i rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego i utytułowanego trenera. Marcin Kost od ubiegłego roku został Trenerem Kadry Polski Breaking, która przygotowuje zawodników breakingu do startu olimpijskiego w 2024 w Paryżu. Trener „Kostek" łączy swoją wiedzę taneczną i akrobatyczną, a także kreatywność w najbardziej zaawansowane techniki treningowe wykorzystujące minimalny zasób sprzętowy. To trener energiczny, kreatywny i wciąż aktywny tancerz, który swoją postawą potrafi zmotywować każdego do ciężkiej pracy. Tańcem zajmuje się od 2006 roku.

  • Akrobreak to jedna z najmłodszych sekcji w naszym Amatorskim Ruchu Artystycznym. Propozycja zajęć spotkała się od razu z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ich znakomity poziom i efekty całorocznej pracy. Zapraszam serdecznie na Galę Akrobreak – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Grupa Akrobreak zorganizowała we współpracy z Wodzisławskim Centrum Kultury już 5 edycji zawodów z akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters. Ostatnia edycja wydarzenia przyciągnęła 210 zawodników i okazała się wielkim sukcesem.

Bilety na Galę Akrobreak w cenie 30 zł dostępne na stronie WCK.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: 5. Gala Akrobreak w WCK


Jak działają recenzje?
Szacun dla organizatorów. Było super
Xxx 25.06.2023 09:05
Piękny występ zdolnych Dzieci pod okiem wyjątkowego Trenera!
Orchidea40 22.06.2023 17:15

Polecane z kategorii inne