inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates nie tylko dla tancerzy

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates nie tylko dla tancerzy

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates nie tylko dla tancerzy - Bilety

Aktywne Popołudnie na Smolnej PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY WARSZTAT

PROWADZENIE: Izabella Borkowska

Pilates jest niemal dla każdego – to uniwersalny zestaw ćwiczeń wzmacniający wszystkie mięśnie ciała, poprawiający posturę i budujący głęboki gorset mięśniowy.

Pilates może ćwiczyć większość z nas. To jeden z najbardziej otwartych i przyjaznych treningów. Polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała. Podczas warsztatu bardzo ważna jest nauka prawidłowego oddychania i zintegrowanie własnego ciała i umysłu.

Pilates jest idealnym treningiem dla osób tańczących. Służy nie tylko wzmacnianiu mięśni niezbędnych do tańca i poprawianiu kondycji, ale sprawdza się również jako forma rehabilitacji podczas kontuzji. Pilates poprawia równowagę i sprawia, że stawy są elastyczniejsze. To wpływa na gibkość i zwinność tancerza. Poprawia świadomość ciała przez ćwiczenia, pomaga tancerzowi dążyć do perfekcji.

W ćwiczeniach można odnaleźć spokój i relaks, zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Warsztat dla osób 16+

Izabella Borkowska – choreografka, instruktorka tańca i techniki Pilates, pedagożka.

Ukończyła Wydział Tańca Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu (dyplom instruktora tańca jazzowego). Ukończyła kurs Zarządu Głównego TKKF i uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej. W 2012 roku ukończyła międzynarodowy kurs instruktora Pilates w Pilates School Body Balanced. Posiada również wiele certyfikatów międzynarodowych i krajowych warsztatów tanecznych. Uczestniczyła w ważnych warsztatach, festiwalach i konkursach tanecznych i teatralnych w Polsce i Europie. Jest autorką choreografii do ponad 60 spektakli muzycznych i tanecznych. Prowadzi krajowe i międzynarodowe warsztaty taneczne (m.in. Letnie Spotkania Artystyczne w Kutnie). Jest pomysłodawczynią i realizatorką Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN i konkursu SoloDuoTrio. Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Gawęda, Studiem Tanecznym AKCENT i Teatrem BAJ. Jej choreografie zostały wielokrotnie nagrodzone na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Realizuje autorski projekt taneczny dla dorosłych ALL DANCE/HAPPY RELAX. Prowadzi grupy i zajęcia w Domu Kultury Śródmieście i Ośrodku Działań Artystycznych Dorożkarnia.

www.izaborkowska.weebly.com

FB/Izabella-Borkowska-Choreograf

O cyklu „Aktywne popołudnie na Smolnej”
Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Cena jednych zajęć: 20 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates nie tylko dla tancerzy

Profesjonalne zajęcia.

Polecane z kategorii inne