Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates od podstaw

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates od podstaw

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates od podstaw - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

AKTYWNE POPOŁUDNIE NA SMOLNEJ

Pilates od podstaw warsztat dla osób 16+

prowadzenie: Kamila Wasilewska

Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9

Pilates to system ćwiczeń mających na celu wzmocnienie i uelastycznienie wszystkich partii mięśniowych w ciele. Zawiera w sobie elementy jogi i baletu, jednak jako metoda jest bardzo spójny, schematyczny i usystematyzowany. Większość klasycznych ćwiczeń wykonuje się na macie w pozycji leżącej, siedzącej lub w klęku podpartym. Tego typu aktywność zaleca się szczególnie przy bólach pleców, gdyż umożliwia odciążenie kręgosłupa, czy też jako formę rehabilitacji po kontuzjach i urazach. Pilates jest jednak formą uniwersalną, sprawdzającą się niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej. W związku z dążeniem do skupienia na własnym ciele i znaczącą rolą oddechu w ćwiczeniach, Pilates można traktować również jako technikę relaksacyjną.

Kamila Wasilewska ukończyła międzynarodowy kurs instruktora Pilates w Body Balanced Pilates School. Doświadczenie w pracy z ciałem zyskiwała przede wszystkim poprzez ćwiczenia taneczne – przez wiele lat doskonaliła umiejętności między innymi w grupach prowadzonych przez Izabellę Borkowską, Pilates traktując jako formę wspomagającą trening taneczny. Obecnie jest już absolwentką kierunku Taniec ze specjalnością Pedagogika tańca. Cały czas rozwija się, praktykując różne formy ruchowe. Praca z ciałem – zarówno budowanie własnej świadomości, jak i wspomaganie tego procesu u innych osób – fascynuje ją, a metodę Pilatesa uważa za jedną z najskuteczniejszych do osiągnięcia tych celów, a jednocześnie najzdrowszych dla całego organizmu.

Cena jednych zajęć wynosi 20 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates od podstaw

Zajęcia bardzo przyjemne, a prowadząca kompetentna, uważna, wrażliwa i spokojna. Jestem wdzięczna, że mogłam brać w nich udział
Dorota 13.01.2020 20:10
Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates od podstaw
Warszawa, 11.01.2020
Dom Kultury Śródmieście
Bardzo profesjonalnie poprowadzone zajęcia pilatesu. Sala i maty były wcześniej przygotowane. Prowadząca jasno tłumaczyła wszystkie ćwiczenia i z uwagą traktowała uczestników. Polecam!
Julia 13.01.2020 11:32
Aktywne Popołudnie na Smolnej - Pilates od podstaw
Warszawa, 11.01.2020
Dom Kultury Śródmieście

Polecane z kategorii inne