Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Theater Jazz

inne

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Theater Jazz

Aktywne Popołudnie na Smolnej - Theater Jazz - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Aktywne Popołudnie na Smolnej

Theater Jazz, warsztat dla osób 16+

prowadzenie: Marta Łęgowik

Aktywne Popołudnie na Smolnej to cykl krótkich serii lub pojedynczych warsztatów różnych form ruchowych i tanecznych. Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Theater jazz – styl łączący taniec klasyczny, rdzenny taniec jazzowy oraz step. Opiera się w dużej mierze na teatralności ruchu, izolacjach ciała oraz zmianach kierunkowych. Jako w odmianie jazzu nie brakuje w nim dynamiki oraz ekspresji. Jeśli chcesz poczuć się, jakbyś tańczył w prawdziwym musicalu – koniecznie weź udział w warsztatach!

Marta Łęgowik – tańczy, odkąd skończyła 10 lat. Pierwsze taneczne kroki zaczęła stawiać w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie. Potem był zespół tańca jazzowego. No i stało się, zakochała się w tej technice bez pamięci. Ukończyła choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 7 lat mieszka w Warszawie, prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Aktywnie bierze udział w różnych projektach tanecznych, regularnie występuje na scenie. Uwielbia zarażać ludzi swoją taneczną pasją. Najlepiej odnajduje się we wszelkich formach musicalowych – stąd jej szczególne zamiłowanie do stylu, jakim jest theater jazz.

Mimo że od lat prowadzi zajęcia, nieustannie rozwija się w zakresie tańca. Tańczy w zespole Izabeli Borkowskiej Flesz, a w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie rozpoczęła kurs instruktorski o specjalizacji taniec jazzowy, aby jeszcze bardziej zagłębić się w tę technikę tańca.

Uważa, że w życiu warto mieć więcej niż jedną pasję, więc w międzyczasie poszła na studia… lotnicze, zdobywając tytuł magistra lotnictwa. Uwielbia podróżować. Mieszkała w różnych miastach Polski, w Nowym Jorku, gdzie szkoliła się w Broadway Dance Center oraz na Islandii, gdzie pracowała jako instruktor tańca jazzowego w Bryn Ballett Academian. Ponadto interesuje się astronomią i fotografią.

Cena jednych zajęć: 20 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aktywne Popołudnie na Smolnej - Theater Jazz

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne