inne

Akupunktura ucha – warsztaty

inne

Akupunktura ucha – warsztaty

Akupunktura ucha – warsztaty - Bilety

Akupunktura ucha – warsztaty

28 maja (niedziela), g. 12.30 – 15.00, sala 117, koszt 60 zł

Akupunktura ucha jest mikrosystemem akupunktury, który może być stosowany do diagnozowania i leczenia. Metoda jest prosta i skuteczna, a dzięki znajomości zaledwie kilkunastu punktów pozwala pozbyć się najczęstszych dolegliwości. Jej zalety to brak skutków ubocznych i niewielki koszt.
Poprzez stymulowanie zlokalizowanych m.in. na uchu bolesnych stref receptorowych, reprezentujących poszczególne narządy możemy poprawić ich funkcjonowanie, a tym samym podnieść potencjał samoleczenia. Dotychczas opisano ponad 200 punktów rozmieszczonych na uchu. Jest to obszar w ciele o ich największych zagęszczeniu. Punkty mogą oddziaływać na psychikę, układ nerwowy, narządy wewnętrzne oraz układ mięśniowo-szkieletowy. Jeśli chodzi o ich lokalizację zauważono, że ucho ma kształt odwróconego głową do dołu embrionu ludzkiego. W efekcie np. twarzy odpowiada obszar płatka ucha, a grobelka reprezentuje kręgosłup.

Wiktoria Zwinczewska – lekarz z 28-letnim stażem pracy. Specjalizacja z okulistyki i pediatrii. W swojej pracy korzysta z medycyny integracyjnej, stosując na co dzień akupunkturę i hirudoterapię. Współzałożycielka Instytutu ITCM DAO oraz Stowarzyszenia PTCMA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Akupunktura ucha – warsztaty

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne