
od 14.09.2025
Malowanie strukturalne | Art Akademia – Młodzieżowy Kulturalny Babiniec
OPIS
Kup BiletyWarsztaty rękodzielnicze. Rozwijaj się kreatywnie w KFK!
12 lutego (poniedziałek), 17:30-19:30
Sala Plastyczna, KFK, ul. Mikołajska 2
Po sukcesie cyklu Kulturalny Babiniec przychodzimy do Was z jego kolejną odsłoną. Art Akademia to zajęcia dla młodzieży, podczas których utrzymamy babińcową atmosferę. Będą to zajęcia rękodzielnicze rozwijające kreatywność, a także forma relaksu i integracji z grupą rówieśniczą.
W lutym nauczymy się przygotowywać farby strukturalne i stworzymy za ich pomocą przestrzenne obrazy. Ciekawe i oryginalne dzieła są w zasięgu Waszych rąk. Nie może Was zabraknąć!
Warsztaty poprowadzi:
Julia Zastawnik – realizator w Krakowskim Forum Kultury, absolwentka kierunku animacja społeczno-kulturowa na Uniwersytecie Jagiellońskim, zaangażowana w wiele wydarzeń kulturalnych jako animatorka i instruktorka, prywatnie miłośniczka wszelkich zajęć rękodzielniczych.
Bilety: 45 zł: bilety.krakowskieforum.pl lub KFK, ul. Mikołajska 2
Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty zostaną uruchomione przy zapisie min. 4 osób.
Informacje: 501 984 722, [email protected]
CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ
Malowanie strukturalne | Art Akademia – Młodzieżowy Kulturalny Babiniec
Brak wydarzeń
Brak wydarzeń
Recenzje i opinie: Malowanie strukturalne | Art Akademia – Młodzieżowy Kulturalny Babiniec
Brak recenzji